АФІША АФІША АФІША АФІША АФІША АФІША АФІША А
ВСІ ПОДІЇ
FISH FLOWERS LOVE CARS AND COLORS. ПРЕЗЕНТАЦІЯ АРТ-ХУСТОК ОЛЕНИ ПРИДУВАЛОВОЇ
15 ГРУДНЯ, 12.00
ДОМ МК ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 57Б
Одного літнього дня, миттєво та безповоротно, ми перетворилися з спостерігачів за чудовим живописом, у «дистриб'юторів» своїх відчуттів захоплення й потужної енергії. І тепер ми вже усвідомлено переносимо всі свої почуття на власне полотно - шовкову хустку. Ця метаморфоза сталася з нами під час спілкування з Оленою Придуваловою та її роботами, саме з неї все починалося. Пізніше були колекції шовкових хусток subject art objects за живописом Олексія Аполлонова і birds and others за ліногравюрами Матвія Вайсберга.

Нова колекція fish, flowers, love, cars and colors - це наше зізнання в любові до Олени Придувалової, її творчості і до нашого життя, повного кольору, світла і емоцій.

В одному з інтерв'ю, Олена Придувалова говорить: «Мій погляд - крізь колір: максимальна інтенсивність кольору та світла. Життя повне несподіванок. Головне - зберегти в собі здатність дивуватися життю. Природа вже існує - вона довершена, її не можна зобразити, можна лише дивуватися нею та представляти її такою, як ти це відчуваєш. Тоді будь-який будинок, вулиця, дерево, обличчя захопить та поведе за собою... і прийде натхнення. Мої роботи мають нести стан спокою та радості».

Цієї неділі ми представимо наші перші 11 арт-об'єктів - хустки, виготовлені з натурального шовку і підшиті вручну.Абсолютно не випадково ми чекаємо на вас у Домі «Майстер Клас». Це територія наших однодумців і натхненників, де люблять і взаємодіють з живописом, музикою і не тільки.

Дім МК об'єднує неординарних, небайдужих, внутрішньо вільніх людей, які пишуть сторінки в історіїї української культури. Цей простір відкритий для співтворчості й нових амбітніх проектів.

Чекаємо на вас 15.12.19 (у неділю) з 12-00 до 18-00 в Домі МК за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 57б. У 13-00 ми плануємо обмінятися короткими тостами з усіма бажаючими. До зустрічі!