АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
BOUQUET KYIV STAGE
Музика – ядро Bouquet Kyiv Stage. Фестиваль ставить наголос на українському культурному контенті як частині світової культури, об`єднує мистецтво, освіту та новітні технології в єдиний культурний феномен сучасності.
Фестиваль - подарунок місту, що знайомить широку аудиторію зі зразками високого мистецтва. Мистецтва – як універсальної мови міжкультурного спілкування.

Історія
Bouquet Kyiv Stage 2018

Перший фестиваль пройшов з великим успіхом та гучним резонансом. Про це свідчать більш ніж 40 подій, понад 230 українських та закордонних учасників із 12 країн світу, 15 панельних дискусій з лідерами думок, 25 відеоінсталяцій та десятки тисяч захоплених глядачів!

Bouquet Kyiv Stage 2019
Другий фестиваль показав надзвичайну прихильність української публіки та зростаючу популярність: понад 30 000 людей відвідало фестиваль, відбулося понад 76 подій. В фестивалі приймали участь понад 300 музикантів, з них - 14 світових хедлайнерів, 5 оркестрів. Під час фестивалю прозвучало понад 280 музичних творів. Відбулось 23 панельні дискусії з лідерами думок.

Ми вдячні за підтримку більш ніж 40 партнерам та 600 публікаціям в СМІ , що висвітлювали події Bouquet Kyiv Stage 2019.

Про символСимвол фестивалю – Букет, сучасний мегасимвол, створений київським художником та мислителем Олександром Дубовиком. Символ Букет – подарунок художника фестивалю.Букет – це об'єднання та композиція, свято та дарування. Букет – це символ багатогранності нашої культури, а також, знак щедрості – комплімент місту, яке ми любимо.
Вхід на події фестивалю – безкоштовний.

Про програму: Музика - класична, сучасна академічна, джазова, електронна, експериментальнаВізуальне Мистецтво – художні та фотовиставки, Кіно, Інтерактивні програми для дітей та людей літнього віку, Театралізовані Екскурсії, Дискусії з лідерами думок «Бесіди під ясенем»

Про мрію.
Ми мріємо про те, щоб Bouquet Kyiv Stage:
  • Став щорічним улюбленим фестивалем для публіки.
  • Був знаковою подією для Києва, як європейської культурної столиці.
  • Вийшов за рамки України і став резонансною подією в інших країнах світу.
МІЖНАРОДНИЙ МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ТА СОЦІАЛЬНОСПРЯМОВАНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВИСОКОГО МИСТЕЦТВА, ЗАПОЧАТКОВАНИЙ У КИЄВІ 2018 РОЦІ.