АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
Геніальність Валентина Сильвестрова визнає багато людей, ім'я цього композитора останнім часом звучить досить часто в українському інформаційному просторі, а на заході – він один з найчастіше виконуваних композиторів сучасності… Але донедавна мало хто з українців знав і прагнув зрозуміти його творчість.

Сильвестров є, він творить і міняє світосприйняття, його музика підносить, зцілює та змушує замислитись. Але, якщо ніхто не підхопить його ідеї, то навіщо він є?

Саме тому у 2013 році зародилася дружба Валентина Васильовича та Дому Майстер Клас. Саме тому відбулась серія концертів як в Києві, так і у Парижі, Страсбурзі, Нью-Йорку та Чернівцях. Фестиваль музики В. Сильвестрова

Музика Сильвестрова – глибока і багаторівнева, кожного разу в ній відкриваються все нові і нові рівні, а тому до неї потрібно неодноразово повертатися.

Тому продовження проекту «Музика поезії» відбудеться в колисці слова, храмі книги – найстарішій народній бібліотеці Києва - Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого.

«Музика поезії» - це цикл творів Маестро: фортепіанна та вокальна музика, тихий голос про вічні істини, довірлива розмова про загальнолюдські істини.

Це - пісні та пасторалі, в яких розкривається глибока любов композитора до української та російської поезії, до краси втілених у ній почуттів і оспіваної природи.

Це твори, в яких поєднуються музика і поезія , слово і звук. Своєрідна "вокальна медитація", в якій композитор втілює не стільки емоційну наповненість віршів, скільки філософський, духовний зміст поетичних текстів.

Перший концерт відбудеться 11 лютого. Окрім музики генія Валентина Сильвестрова, звучатимуть твори Фелікса Мендельсона-Бартольді.

Наступний концерт пройде 3 березня, до дня заснування Національної парламентської бібліотеки. У цей день музика Валентина Сильвестрова звучатиме поряд із музикою Франца Петера Шуберта.

Після концертів заплановане спілкування/чаювання з композитором Валентином Сильвестровим та музикантами: вокалісткою Інною Галатенко й піаністом Олегом Безбородько.

Модеруватиме український філософ Костянтин Сігов.