МИНУЛІ ПРОЕКТИ МИНУЛІ ПРОЕКТИ МИНУЛІ ПРОЕКТИ МИНУЛІ ПРОЕКТИ
МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ДЖАЗОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ОКЕШКИН ДЖАЗ»
2010 - 2016
Про ідею. 2010 року Дім МК та Продюсерський центр «Jazz in Kiev» започаткували міжнародний дитячий джазовий фестиваль «Окешкин Джаз».

Від початку свого існування він став ключовою подією для підтримки й розвитку дитячої виконавської майстерності, даючи молодим виконавцям 3-18 років можливість виступити перед великою аудиторією, попрацювати на сцені з професійними джазовими музикантами — учасниками стейдж-бенду й спеціальними гостями фестивалю, відчути себе в епіцентрі музичного життя столиці України.

Історія. За цей час відбулося 5 фестивалів, на сцені фестивалю виступило понад 400 юних музикантів. Для багатьох з них «Окешкин Джаз» став сходинкою на шляху до професійної музичної кар'єри та світового успіху!

Про персоналії. Незмінним арт-директором і ведучим фестивалю «ОКешкін ДЖАЗ» є відомий радіоведучий і продюсер Олексій Коган.

Спеціальними гостями фестивалю у різні роки були такі видатні джазові музиканти – піаніст Міша Циганов (США), барабанщик Кшиштоф Завадські (Польща), вокалістка Ольга Пірагс (Латвія), а також київський Квартет Олексія Саранчина й відома українська співачка Jamala.