28 ГРУДНЯ, 18.00 | ХЛІБНЯ

Contra spem spero!

Мирослава Которович (скрипка) / Олег Безбородько (фортепіано)

28 грудня о 18.00 в Хлібні Національного заповідника «Софія Київська» виступить скрипалька Мирослава Которович та піаніст Олег Безбородько із програмою «Contra spem spero!».
Програма
● Валентин Сильвестров Присвята Шуберту (фортепіано соло)● Вікторія Польова Liebesbotschaft (Приношення Шуберту) для скрипки та фортепіано● Франц Шуберт Сонатіна для скрипки і фортепіано op.137● Франц Шуберт Варіація на тему вальса Діабеллі● Олег Безбородько Варіація на тему Діабеллі Contra spem spero!● Олег Безбородько Follia Ruthenica● Юрій Іщенко Акварелі
Мирослава Которович — одна з найіменитіших сучасних українських скрипальок. Учениця свого батька, знаменитого Богодара Которовича, яка потім відточувала майстерність у педагогів Польщі, Австрії; солістка, яка грала на кращих концертних майданчиках світу разом з такими оркестрами як “Київська Камерата”, “Кремерата Балтика”; автор циклу музично-театральних проектів у жанрі музичної новели. Нині - викладач Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського.У 2013 році Мирослава утворила новий власний проект – камерний ансамбль «Артехатта», який об’єднав яскравих, молодих талановитих музикантів, натхненних кращими зразками європейських традицій камерного музикування.
Олег Безбородько – сучасний український композитор, піаніст, педагог.Вдосконалював свою майстерність в аспірантурі як піаніст (1998-2001), пройшов стажування як піаніст за кордоном у Консерваторії м. Невшатель (1999-2002, клас Сильвіан Деферн). Від 2002 року працює НМАУ. Від 2010 року кандидат наук. Член Національної спілки композиторів України, Американської спілки композиторів, авторів і видавців (ASCAP), лауреат і дипломант чисельних конкурсів, зокрема лауреат конкурсу ім. С. Людкевича (1995, Канада), піаністичного конкурсу Джани Ходжиз (1997, США), конкурсу композиторів «Gradus ad Parnassum» (2005), лауреат Премії ім. Л. Ревуцького (2008) та Премії ім. М. В. Лисенка (2017). Учасник Бієнале нової музики в Florida State University (США, 2015). Член журі багатьох творчих конкурсів. Концертуючий піаніст, виступав в Європі, США, Канаді, на Кубі. В піаністичному репертуарі знаходяться класичні і сучасні твори. Вагому частину репертуару становлять твори українських авторів. Автор різножанровах та різноманітних за складом творів, зокрема для великого складу.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni