19 ГРУДНЯ, 15.00 | СОФІЙСЬКИЙ СОБОР

Євген Станкович «Літургія» Камерний хор «Київ»

Концерт Євгена Станковича «Літургія» прозвучить 18 грудня у Софійському соборі у виконанні хору Київ, диригент – Микола Гобдич.

Концерт Євгена Станковича «Літургія» прозвучить 18 грудня у Софійському соборі у виконанні хору Київ, диригент – Микола Гобдич.
«Літургія святого Іоанна Златоустого" - останній з хорових творів Є.Станковича. Писати "Літургію", - говорить композитор, - я почав, прагнучи уникати консервативної естетики церковного співу. На мою думку, все має розвиватись як людське життя. Господь створив людей для самовдосконалення, розвитку, досягнення вищої точки…

Я орієнтувався на текст Іоанна Златоустого. Але я робив це, скоріше, як світський твір, для концертного виконання з цими словами. І цей емоційний стан, і сама побудова більше розраховані на світський, концертній твір, у якому кожний повтор зумовлений суто музичним розвитком i експресивністю викладу".
Євген Станкович «Літургія». Програма
● Велика єктенія● Благослови, душе моя, Господа● Єдинородний Сину Мала єктенія● У Царстві Твоїм● Прийдіть, поклонімось● Святий Боже● Алилуя● Херувимська пісня● Вірую● Милість миру Тебе оспівуємо● Достойно є● Отче наш● Нехай повні будуть уста наші● Нехай буде благословенне● Слава Отцю і Сину
Камерний хор «Київ»
Диригент – Микола Гобдич

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni