19 – 30 ЛИСТОПАДА | ХЛІБНЯ

Виставка «Украмантри»

19 листопада у виставковому залі "Хлібня" відбудеться відкриття виставки «Украмантри» від бренду BERVY та презентація дослідницького проекту «АРТ-ЗУПИНКА».

19 листопада у виставковому залі "Хлібня" відбудеться відкриття виставки «Украмантри» від бренду BERVY та презентація дослідницького проекту «АРТ-ЗУПИНКА».
Мозаїчні візерунки на виставкових хустках поведуть нас в мандри по всій Україні ‒ від Волині та Хмельниччини до Запоріжжя та Житомирщини, від Івано-Франківщини та Львівщини до Донеччини. Чудернацькі тварини й загадкові символи відкриють потаємні стежки розуміння життя предків, основних парадигм та алгоритмів божественного буття. Вони прокладуть мости від серця до серця кожного з нас, усіх, хто живе в чудовій благодатній країні – Україні.
А також, буде представлено неймовірну знахідку, мозаїку української художниці та дисидентки, однієї з засновниць руху шістдесятництва, діячки правозахисного руху 1960-х в Україні, Али Горської, яку, перед самою війною сфотографував у Маріуполі фотограф Іван Станіславський.
Ексклюзивна хустка і шалик, з принтом мозаїчного візерунку відомої художниці буде розіграна на аукціоні на закритті виставки. Зібрані гроші підуть на допомогу маріупольським художникам переселенцям. Також частиною експозиції стануть відеоматеріали дослідницького підрозділу «АРТ-ЗУПИНКА». АРТ-ЗУПИНКА - серія документальних фільмів про мозаїчне мистецтво. Матеріали та свідчення записані з вуст безпосередніх виконавців.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni