2 ВЕРЕСНЯ, 15.00 | ЯСЕНЬ

Food as a Weapon of War.

Зустріч з Олексієм БобровниковимВ рамках фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2023

В рамках фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2023 продовжуємо серію зустрічей із відомими людьми в форматі бесід під ясенем.
2 вересня під 200-річним ясенем у Софії Київській відбудеться зустріч із українським письменником і журналістом Олексієм Бобровниковим.
Початок події о 15.00.
На зустрічі Олексій розповість, зокрема, про свою нову книгу «Червона зона».
В книзі «Червона зона» і її пріквелі — «Сірій зоні»
автор розкриває плани росії по продовольчому геноциду не лише України: всього світу. Епічна сага, що починається з загибелі волонтера Галущенка і виводить читача в реальність «сірої зони» Північної Африки і Західної Сахари, Кавказу і Близького сходу, де вже понад півсторіччя точиться боротьба за ресурси, яку росія повільно програє. Написано це було за рік до повномаштабної війни. Опубліковано: в серпні 2023 року, нині.
Також у зустрічі візьме участь Лариса Гук, аналітик аграрного ринку

*Олексій Бобровников
- письменник і журналіст, член німецького ПЕН клубу, переможець конкурсу «Честь професії», який писав про розгалужену мережу контрабанди та відмивання грошей у нестабільних регіонах східної України. Він працював військовим кореспондентом на Донбасі та журналістом-розслідувачем, висвітлюючи так звану «сіру зону» – притулок для контрабандистів між окупованими Росією територіями та підконтрольною уряду Україною. Він також висвітлював Євромайдан в Україні та «зелених чоловічків» під час анексії Криму Росією. З 1999 по 2006 рік працював журналістом ділових новин у різних ЗМІ, пізніше зосередився на журналістських розслідуваннях та створенні документальних фільмів про історію. У 2011-2012 роках жив на південному Кавказі в Грузії, написав книгу про етнографію та стародавні традиції, опубліковану під назвою «Краями Грузії».
Вчився журналістики в Американському університеті в Бейруті у програмі Reuters foundation для журналістів-міжнародників. В журналістиці з 1999 року.

Вхід - за квитком на територію Національного заповідника "Софія Київська". Вартість - 40 грн.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni