17 СЕРПНЯ- 18 ВЕРЕСНЯ | ХЛІБНЯ

"Протистояння"Виставка Олександра Дубовика

Виставка проходить в рамках фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2023

Генії завжди випереджають свій час, їх революційне бачення відображає світоглядні зсуви, тому до справжніх митців варто прислуховуватись.

Таким життєвим орієнтиром для нас є Олександр Дубовик - видатний художник монументаліст, людина планетарного світогляду, непересічний мислитель і філософ.

17 серпня, в рамках фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2023 відбулось відкриття виставки "Протистояння".
Ця виставка є, перш за все, відображенням творчого і особистого шляху самого художника: від протистояння тоталітарній радянщині до протистояння кон’юктурі і подвійним стандартам, а сьогодні - протистояння імперському рашизму.

На виставці Олександра Дубовика «Протистояння» представлені як роботи минулих років, так і нові полотна, написані художником під час нескінченних місяців війни, коли він свідомо залишався в Києві з перших днів повномасштабного вторгнення.

То про що виставка «Протистояння»? Які настанови закодовано у символічних образах Майстра - класика сучасного мистецтва? Який головний меседж цієї виставки?

Людству необхідно якнайшвидше зрозуміти наскільки крихітна та крихка наша планета Земля. Нам, українцям, потрібно усвідомити та прийняти свою унікальну, світоутворюючу місію, набути відчуття рівності зі світом, природою, всесвітом.

Як сказав Олександр Дубовик: «Мислити так, щоб тверділа земля під ногами! Пишатися тим, що наразі ми – центр світу, центр всесвіту! Протистояти, щоб гідно пройти цей надважкий історичний шлях, який випав на долю українців. Кожному протистояти обставинам й тому, що ціннісно неприйнятно та неприпустимо. Твердо та стійко йти до переможного кінця!».

Вся творчість Олександра Дубовика базується на філософії Білого Букету - квантовій ідеї, цілісності і верховенстві об’єднання. Сама філософія і власне символ Букет створені художником і подаровані світу, а також нашому фестивалю, визначивши його назву та зумовивши його головну ідею.

На кожній роботі Олександра Дубовика присутній символ Букет, а в кожній події фестивалю присутня ідея Букету - об’єднання і краса, любов і дарування, спрямованість до світла і ПРОТИСТОЯННЯ темряві.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni