28 ТРАВНЯ, 15.00 | БУДИНОК МИТРОПОЛИТА

Відкриття виставки "Вільне Місто"

Арт панно, яке створили 50 найвідоміших художників Грузії у лютому-березні 2023 рокуУ програмі концерт «Пробиваючись до Світла» у виконанні хору «Київ»

28 травня, у День Києва, у самому серці столиці, у Софії Київській відкриється масштабна художня виставка «Вільне Місто».
Вільне Місто - це арт панно, яке створили 50 найвідоміших художників Грузії впродовж семи тижнів у лютому-березні 2023 року.«Вільне Місто» - це художній знак підтримки України грузинськими митцями та їх щире захоплення героїчним українським народом.Знайомство з художниками, авторами робіт, відбулось під час проведення Bouquet Kyiv Stage у Тбілісі, коли учасники і організатори завітали в галерею до грузинських митців.Це була незабутня зустріч!50 художніх шедеврів вітали українських гостей з трьох величезних полотен, стіни галереї наче дихали потужною безумовною підтримкою України і щирою любов’ю до українського народу.Саме тоді у грузинських художників виникла ідея подарувати арт панно Києву, привезти «Вільне Місто» у вільне місто Київ.
28 травня, у день Києва, картини, написані грузинськими художниками від самого серця, будуть представлені у самому серці української столиці - Софії Київській.
На відкритті виставки відбудеться концерт «Пробиваючись до Світла» у виконанні хору «Київ», прем’єра якого відбулася у Тбілісі на фестивалі Bouquet Kyiv Stage у квітні 2023 року.До програми концерту «Пробиваючись до світла» увійшли твори видатних українських композиторів, написаних під час війни в Україні у 2022-2023 роках.Щиро запрошуємо на відкриття виставки «Вільне Місто» і концерт у виконанні хору Київ!
Програма концерту:Валентин Сильвестров«In Memoriam»(Lacrimosa, Святий Боже, Requiem acterman, Agnus Dei, Елегія, Lacrimosa, Отче наш)Ганна Гаврилець«Хорал» (2022)(Молитва без слів)Віктор Степурко«Відповідь проста» (2023) (прем’єра) (диптих на вірші О.Трохименка - Літа лихії, Пісня пустинна)Іван Небесний«Згадуючи» (2023)(Хоровий цикл на основі українських молитв)1. Молитва ранішніх намірів2. Молитва воїна3. Молитва до Ангела ХоронителяВікторія ПольоваПсалом Давида 90«Живий помощі Вишняго»Гія Канчелі«Колискова Сонця» (для хору, Vibraphone, Percussione)В.Грицишин«Ой у лузі червона калина»Г.Гаврилець«Молитва»
Щоб потрапити на відкриття, потрібно придбати вхідний квиток.Вартість: повний квиток - 90 грн., пільговий квиток - 40 грн.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni