12 КВІТНЯ, 18.00 | СОФІЙСЬКИЙ СОБОР

"Світлій пам'яті Ганни Гаврилець"

Концерт-презентація нотної збірки

12 квітня о 18.00 у Софійському соборі відбудеться знакова подія для музичної культури - презентація нотної хорової збірки знаної української композиторки Ганни Гаврилець, яка у 2022-му, у перші дні війни, пішла у засвіти.
Тоді ж у відомого хормейстера і диригента Миколи Гобдича виникла ідея зібрати і видати усі хорові твори мисткині, хорова творчість якої знаходиться у мейнстримі національного хорового мистецтва. Твори пані Ганни співають усі відомі хорові колективи країни. Вони займають вагому складову їх репертуару і, зокрема, Камерного хору «Київ», незмінним багаторічним керівником якого є саме Микола Гобдич.
Останні 2 роки Микола Гобдич присвятив активній праці над нотною збіркою з творів Ганни Гаврилець. За його безпосередньої участі відбувався збір і систематизація усіх її відомих, маловідомих й також зовсім невідомих хорових композицій, що були виявлені у домашньому архіві композиторки вже після її смерті. Саме цим і унікальне дане видання, адже вперше побачить світло повноформатна збірка хорової музики видатної мисткині.
Неординарність збірки полягає ще в одній особливості. Вона вийде не у звичній друкованій версії, а у вигляді ІНТЕРНЕТ-КНИГИ. Це перша спроба Миколи Гобдича у такій спосіб випустити нотне видання, що відповідає актуальним електронно-цифровим вимогам часу і буде сприяти якомога ширшому розповсюдженню хорової музики видатної авторки.
Нотна книга є результатом багаторічної, майже двадцятирічної творчої співпраці композиторки з Камерним хором «Київ», який під орудою Миколи Гобдича провів чимало прем’єр і авторських концертів майстрині, активно виконував і продовжує виконувати вже після смерті авторки її незрівняні за мелодичною красою хорові твори в Україні і за кордоном – Голандії, Бельгії, Швеції, Данії, Норвегії, США, Канаді, Грузії тощо.
Випуск нотного видання відбувся у співпраці і за підтримки українського культурного центру «Dom Майстер Клас».Подія буде супроводжуватися авторським концертом з хорових творів композиторки, що презентовані у нотній збірці.
Світлій пам’яті Ганни Гаврилець● Хорал (Молитва без слів)● Херувимська пісня● Латинський диптих 1. Kyrie eleison 2. Alleluia● Miserere● Господи, вислухай молитву мою (пс. 142)● Оранта (вірші С.Майданської)● Молитва
Виконавці:Камерний хор «Київ»Диригент – Микола ГобдичСолісти:- Аліна Гордій (флейта)- Людмила Яницька (1)- Англіна Власенко (5)- Анастасія Гайда, Олександра Сорочик, Анна Татаренко (6)
Вартість квитка - 500 грн.Квитки можна придбати у касі Національного заповідника "Софія Київська" та онлайн

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni