22 - 25 ЧЕРВНЯ, 17.30 - 20.00 | КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ

Виставка "Око бурі"

В рамках ХІ Книжкового Арсеналу, при партнерстві Дому Майстер Клас, відбудеться виставка українсько-ізраїльської книжкової ілюстрації

Відкриття відбудеться 22 червня об 17:30 за участі українських художників-ілюстраторів дитячих книжок Івана Кравеця, Максима Паленко та куратора Надії Антонець.
Локація: Лекторій.

Око бурі – це точка спокою всередині надпотужного вітру, що вбиває все на своєму шляху.
Оком бурі у вирі повномасштабної війни стала дитяча книжка. Вона йде із нами у бомбосховище, щоб бути прихистком і підтримкою. Вона супроводжує нас в евакуації, щоби бути теплою згадкою про дім, до якого ми одного дня повернемося.
«Око бурі» – це спільна виставка ізраїльських та українських ілюстраторів/-ок дитячих книг.
Більшість із ізраїльських учасників та учасниць – вихідці з України, випускники українських мистецьких вишів. Химерним чином, ще однією точкою перетину з українськими колегами став спільний досвід життя та роботи під час війни.
У часи бурь стає кристально ясно – усе має значення – спільне читання з батьками, перші прочитані сторінки, очікування наступної частини книги. У цьому ми знаходимо точку спокою та сили йти далі.

Куратор - Надія Антонець.
Учасники: Генадій Аркуліс (Ізраїль), Оріт Бергман(Ізраїль), Євгенія Гайдамака(Україна), Ольга Дегтярьова(Україна), Драчковська Оксана(Україна), Раайя Карас (Ізраїль), Шира Корах (Ізраїль), Іван Кравець(Україна), Грася Олійко(Україна), Максим Паленко (Україна), Лілія Сога (Ізраїль), Омер Хофман (Ізраїль).

Організовано за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні.
Партнер події - Дом Майстер Клас.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni