7 КВІТНЯ, 17.00 | СОФІЙСЬКИЙ СОБОР

Псалми та Молитви

Камерний хор «Київ» виконає програму «Псалми та Молитви» світлій пам’яті композиторки Ганни Гаврилець 

7 квітня камерний хор «Київ» виконає програму «Псалми та Молитви» світлій пам’яті композиторки Ганни Гаврилець в Софійському Соборі. Початок концерту о 17.00.
Програма
1. Хорал (Молитва без слів) (прем’єра)2. Тільки в Богові спокій душі моїй (пс. 61)3. Херувимська пісня4. Латинський диптих:1. Kyrie eleison 2. Alleluia5. Miserere (прем’єра)6. Господи, вислухай молитву мою (пс. 142) (прем’єра)7. Оранта (вірші С.Майданської)8. Молитва
Виконавці:Камерний хор «Київ»Диригент – Микола Гобдич
Солісти:- Богдана Стельмашенко (флейта)- Ангеліна Власенко (сопрано, №6)- Олександра Стецюк, Ангеліна Власенко, Анна Татаренко (№7)
Видатна українська композиторка Ганна Олексіївна Гаврилець відійшла у вічність 27 лютого, на 3 день військового вторгнення Росії в Україну.Ганна Гаврилець – композиторка, педагогиня, музично-громадська діячка. її ім'я стало популярним уже в 80-і роки XX століття. Ганна Гаврилець представляла сучасну плеяду митців вже XXI століття. Вона стрімко ввійшла у світ Музики, вразивши слухачів кожним своїм твором, яким були притаманні тільки їй належні живі музичні інтонації, адже несли в собі тонкі відтінки стану людської душі, її примітили одразу і на терені академічної музики, і в жанрі естрадної пісні.У своїй творчості Ганна Гаврилець зверталася до різних жанрів: від невеликих вокальних, хорових, та інструментальних п'єс до масштабних симфоній.Саме образна яскравість, національна самобутність композиторського обдарування Ганни Гаврилець сприяли визнанню і популярності її творчості серед виконавців і слухачів в Україні і за кордоном. Музика цієї композиторки звучить також у Польщі, Словаччині, Словенії, Швейцарії, США, Канаді, Нідерландах, Франції, Вірменії.
Вартість квитка – 400 грн.Квитки можна придбати у касі Національного заповідника "Софія Київська" або он-лайн

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni