3 ГРУДНЯ, 15.00 | СОФІЙСЬКИЙ СОБОР

"Собор божественних пісень"Музична екскурсія

Прозвучать твори самого Григорія Сковороди, а також твори, написані спеціально до 300-річчя Григорія Савича сучасними українськими композиторами


У день 301-ої річниці від народження Григорія Сковороди, в Софійському соборі відбудеться музична екскурсія «Собор Божественних пісень».
У цей день відбудеться відкриття спільної виставки НЗ «Софія Київська» з Музеєм-майстернею І.П. Кавалерідзе у Києві та НБУ ім. В.І. Вернадського на хорах Софії Київської, яка матиме назву «300+1: СКОВОРОДА В СОФІЇ».Під час музичної екскурсії прозвучать твори самого Григорія Сковороди, а також твори, написані спеціально до 300-річчя Григорія Савича сучасними українськими композиторами.
Програма● Г. Сковорода аранжування ієрея В. Висоцького «Херувимська пісня»● Р. Никифорів Канон філософа● І. Гайденко «Ангели знижайтеся»● В. Кирейко «Видя житія сего…»● І. Гайденко «Весна люба»● В. Рева «Час життя дорогоцінний»● А. Комлікова Пастораль● С. Горюнович «Ой, ти пташко жовтобоко»● В. Степурко на мелодію Г.Сковороди «Воскресенія день»
Ансамбль солістів «Благовість» на вірші Г. Сковороди
Вартість квитка – 250 грн.Кількість квитків обмежена. Придбати он-лайн.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni