22 СІЧНЯ, 15.00 | СОФІЙСЬКИЙ СОБОР

Концерт «Музика,написана серцем» 

Вікторія Польова «Псалми Давида»

Музика, написана серцем – це наш новий проект, шана і вдячність видатним українським композиторам за їх музику.
Три музичні генії: Валентин Сильвестров, Євген Станкович, Вікторія Польова – цьогорічні ювіляри.Три авторські концерти, у програмах яких, більшість творів стануть світовими прем’єрами. Три партнери – Камерний хор "Київ", Національний заповідник «Софія Київська» та культурний центр Дом Майстер Клас, які доклали зусиль, щоб музика, яка вийшла з під пера авторів, набула свого життя й живого звучання у сакральному просторі Софійського Собору.Концерт музики Вікторії Польової «Псалми Давида» прозвучить 22 січня 2023 у Софійському соборі у виконанні хору Київ, диригент – Микола Гобдич.
Музика Вікторії Польової – це окрема планета. І навіть не планета, а величезний космос. Це всесвіт, наповнений височиною думки, глибинною мудрістю, луною чистих почуттів, що розчиняються в музиці і огортають душі та серця.
Концерт «Псалми Давида» - як і самі псалми, що містять код спасіння людства, втіху стражденним, надійний прилисток, захист і заступництво, що очищають та наповнюють новим життям, дарують єднання і віру у світле! У программі прем‘єра твору 90 Псалом, який Вікторія Польова написала під час війни, після подій у Бучі.

Програма
1. пс. 22 Господь пасет мя
2. пс. 1 Блажен муж
пс. 2 Вскую шаташася язици
пс. 3 Господи, что ся умножиша
3. пс. 50 Помилуй мене, Боже
4. пс. 90 Живий в помощі Вишняго (прем’єра)

Камерний хор «Київ»
Диригент – Микола Гобдич

Вартість квитка – 400 грн.
Квитки можна придбати у касі національного заповідника "Софія Київська"

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni