18 СІЧНЯ, 19.00 | ХЛІБНЯ

Квартетні знахідкиДом Майстер Клас продовжує цикл лекцій-концертів «Розумне і чуттєве в українській музиці», куратором якого є Олексій Шмурак - непересічний піаніст, композитор і невтомний музичний дослідник.
Цього разу ми представимо третю подію із циклу
Квартетні знахідки: лекція Олексія Шмурака / концерт струнного квартету NotaBene.

Програма
Борис Яновський — Струнний квартет (1924)
Павло Сениця — Струнний квартет No.2 B-dur, Op.23 No.4 (1926)
Максим Шалигін — Пісні, молитви та мадригали (2014)

Струнний квартет — найінтелектуальнішій жанр в класичній музиці з другої половини XVIII століття. Гайдн, Моцарт, Бетговен, Шуберт, Брамс, Сметана, Яначек, Сібеліус, Берг, Лахенманн, Фьорнігау, Сильвестров та інші автори писали і пишуть для струнного квартету з неймовірною силою виразової тонкості, емоційної реактивності і раціонального розрахунку. Чи є маловідомі речі в українському квартетному репертуарі? Звісно ж, є.

В рамках кураторської програми Олексія Шмурака "Розумне і чуттєве в українській музиці" відбудуться лекція і концерт із творів двох українських модерністів — яскравого і "західноєвропейського" за мовою Бориса Яновського і дивакувато-експрессіоністського Павла Сениці.
Їхній сусід в програмі — сучасний композитор Максим Шалигін, що вже більше 10 років живе і працює в Голандії. Музика Шалигіна поєднує емоційність, інтелектуальність і відвертість. 
Виконавці — струнний квартет NotaBene з NotaBene Chamber group. Їхня репертуарна політика — поінформований виконавський підхід, політична і історична відповідальність в виборі творів.
Вартість квитка – 200 грн.
Квитки можна придбати у касі заповідника або незабаром онлайн.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni