5 КВІТНЯ, 18.00 | МУЗЕЙ АНДРІЇВСЬКА ЦЕРКВА

Концерт"Музика України та Франції"

Світлана Шабалтіна (клавесин), Євгенія Черказова ( акордеон)

5 квітня о 18.00 в музеї Андріївська церква знана клавесиністка Світлана Шабалтіна та відома акордеоністка Євгенія Черказова представлять програму “Музика України та Франції”.
Програма
Анонім XVI ст. Триптих зі Львівської табулатуриЖан-Батіст Люллі (1632-1687) Пасакалія з опери «Арміда»Жан-Філіп Рамо (1683-1764) Сюїта з опери-балету “Les Indes Galantes” («Галантні Індії»):- Ouverture- Musette en Rondeau- Menuets 1°, 2°- Tambourins 1°, 2°- Les Sauvages
Арман-Луї Куперен (1727-1789) Квартет №2 для двох клавесинів– Moderato- Andantino- Allegro assai
Сергій Леонтьєв (1991) «Prelude non mesurè»Вікторія Польова (1962) «Теплий вітер»
Дмитро Бортнянський (1751-1825) Концертна симфонія сі бемоль мажор - Allegro maestoso- Andantino– Allegretto
Концерт веде Дмитро Титенко
Світлана Шабалтіна та Євгенія Черказова – професори Національної музичної академії України.Вперше вони зіграли разом у 2015 році на фестивалі «Pomeriggio Musicale» (Тревізо, Італія). Звучання акордеону та клавесина зачарувало та зацікавило публіку.Репертуар дуету широкий і охоплює українську та європейську музику XVI–XXI століть. Виконавці самостійно роблять аранжування для акордеону та клавесина.
Євгенія Черказова та Світлана Шабалтіна виступали в Україні, Польщі, Франції, Італії, Литві.Вони грали у концертному залі Florianka на запрошення Краківської музичної академії, в L'Atelier von Nagel & l'Association “Les Bois qui Chantent” у Парижі, у Національній філармонії України та українському культурному центрі “Дом Майстер Клас” у Києві. Також взяли участь у конференції TEDxKyiv.
Дует запрошений на XIX Gliwicki Festiwal Bachowski (Польща), фестиваль «Wanda Landowska» (Італія), фестиваль «Bouquet Kyiv Stage», Фестиваль старовинної музики у Львові (Україна), 17th Felix Mendelssohn Music Days (Краків, Польща) , XXVIII Міжнародний акордеонний фестиваль (Паланга, Литва), Bari Accordion Festival, FISAfest2023 (Італія), Viotti Festival (Верчеллі, Італія), у концертний тур «Viaggio in Italia».
У 2021 році ансамбль випустив компакт-диск «HARPSICHORDION» від лейблу Da Vinci Publishing, а у 2022 році — диск «Cieli d’Europa» від DiG (Digressione music).
Вартість квитка - 400 грнКвитки можна придбати в касі музею "Андріївська церква" та онлайн

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni