4 - 18 БЕРЕЗНЯ | ЄВРОПЕЙСЬКИЙ БАНК РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ

ВиставкаThe War Fragments Museum


Унікальний мистецький проект, покликаний привернути увагу до війни в Україні за допомогою кубів з артефактами війни у головному офісі Європейського банку з реконструкції та розвитку, Лондон

4 - 18 БЕРЕЗНЯ | ЄВРОПЕЙСЬКИЙ БАНК РЕКОНСТРУКЦІЇ

Теорія всього


Авторська лекція і прем'єра твору Олексія Шмурака для фортепіано у виконанні Тимоша Мельника

4-18 березня у головному офісі European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) в Лондоні працює виставка The War Fragments Museum.
THE War Fragments Museum – унікальний мистецький проект, покликаний привернути увагу до війни в Україні за допомогою кубів з артефактами війни. 
Проект народився з бажання дати голос цивільним особам, які постраждали від російського вторгнення, і підвищити обізнаність про його наслідки, спонукати своїх глядачів до роздумів, співпереживання та дії.
Предмети, що застигли в прозорих кубах, дають потужне візуальне уявлення про вплив війни на життя людей. Кожен куб – це окрема історія виживання, особистий досвід тих, хто постраждав від війни. Команда проекту подорожувала Україною, деокупованими містами та селами, територіями, які найбільше постраждали, щоб зібрати історії та об’єкти, представлені на виставці.
До експозиції увійшли 20 кубів - 20 болючих історій війни, які пережили українці в перші місяці повномасштабного вторгнення рф в Україну. 
Через продаж кубів проект також має на меті зібрати кошти для гуманітарної допомоги в Україні: www.thewarfragments.com
Фотоальбом з відкриття виставки The War Fragments MuseumВиступи шановних гостей на відкритті виставки
Пишаємося вже другим проектом у партнерстві з ЕБРД. У 2023 році відбулася виставка "Війна" фотодокументаліста Олександра Глядєлова.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni