27 ЖОВТНЯ, 19.00 | СОФІЙСЬКИЙ СОБОР

Благодійний концерт"Дотик янгола"

Національний ансамбль солістів «Київська камерата» за участі британського віолончеліста Колліна Карра

Благодійний концерт «Дотик Янгола»Національний ансамбль солістів «Київська камерата» за участі британського віолончеліста Колліна Карра.
27 жовтня о 19.00 у Софійському соборі відбудеться благодійний концерт «Дотик Янгола» Національного ансамблю солістів «Київська камерата». Всі кошти від продажу квитків підуть на допомогу музикантам, які служать у лавах ЗСУ, та які постраждали внаслідок війни.
В концерті візьме участь зірковий соліст - британський віолончеліст Коллін Карр, який виступає з найкращими світовими оркестрами і диригентами. Всесвітньо відомий музикант приїде до України з благодійною метою – виступити у дитячій спеціалізованій лікарні ОХМАТДИТ, а також дати благодійний концерт з Київською камератою.
В програмі концерту одні з найкращих зразків світової західноєвропейської класики та української музики: ● Сюїта для віолончелі соло Й. С. Баха; ● Концерт для віолончелі з оркестром До-мажор Й. Гайдна; ● Увертюра та два танці («Танець духів» і «Танець Фурій») з опери «Алкід» Д. Бортнянського; ● «Дотик янгола» Є. Станковича; ● «Хорал» Г. Гаврилець● Гімн-реквієм «Місто Марії» З. Алмаші
Солісти:Колін Карр (віолончель, Великобританія)Богдана Півненко (скрипка, Україна)Диригент – Іван Чередниченко
Ініціатива допомогти музикантам, які служать у лавах ЗСУ, та які постраждали внаслідок війни, належить керівниці Національного ансамблю солістів «Київська камерата» Богдані Півненко.
Концерт відбудеться у партнерстві з Національним заповідником «Софія Київська».
Кошти від продажу квитків будуть направлені на потреби музикантам, що служать в лавах ЗСУ.
Вартість квитка - 400 грнКвитки за посиланням

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni