24 ЛЮТОГО, 18.00 | УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ

Музичне дійство на музику Вікторії Польової «Трансформа»

Сама назва музичного твору Вікторії Польової «Трансформа» розкриває його філософію. Трансформа - це процес розвитку людини, суспільства, світу через зміни, переродження. Сьогодні весь світ, вся наша планета проходить процес трансформації, а Україна знаходиться у центрі глобальних змін, є серцем Трансформи світу.
Зазвичай процес трансформації є дуже складним, тривалим та часом нестерпно болісним, та коли ти є його СЕРЦЕВИНОЮ, тобі відкривається можливість не тільки відчути трансформацію в собі, зсередини, але й побачити її зовні, у планетарній перспективі. Так свого часу Людина побачила Землю з космосу, з Місяця.
У музичному дійстві «Трансформа» ми пройдемо три шляхи трансформації:
● через стихійний хаос до упорядкування світу й створення системи● через народження системою ідола, як уособлення всесвітнього зла, до його руйнації і падіння● через народження нового світу на тлі руйнації до виникнення Світла.
Світло завжди перемагає темряву!Це і є закон людського існування й світотворення.
Учасники музичного дійства «Трансформа»:Композитор – Вікторія ПольоваРежисер – Олександр Крижанівський/ Театр на ПечерськуНаціональний заслужений академічний симфонічний оркестр України/ Диригент – Володимир СіренкоМуніципальний камерний хор «Київ»/ Диригент – Микола Гобдич
Організатори:Культурний центр Дом Майстер КласНаціональний центр «Український Дім»

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni