22 ЛЮТОГО – 8 БЕРЕЗНЯ, 10.00 – 17.30 | ХЛІБНЯ

Виставка Сергія Познанського «Київ- Військовий»

Вхід – за квитком до музею "Хлібня" Національного заповідника "Софія Київська"

З 22 листопада у виставковому залі "Хлібня" відкриється виставка фоторобіт Сергія Познанського "Київ-Військовий".
Сергій Познанський – художник, фотограф, кінооператор. Народився в Києві у 1971 році. З Києвом пов’язане усе життя художника, тут пройшло його дитинство, навчання, професійне становлення. Сергій Познанський залишався в Києві з перших днів російського вторгнення. Окрім творчості, займався укріпленням міста: вантажив мішки з піском, будував барикади. Як професійний фотограф багато їздив Києвом та околицями, знімав інформаційні репортажі.
Сергій фотографував Київ, який докорінно змінив образ мирної культурної столиці на непритаманний йому військовий ландшафт - протитанкові їжаки, бетонні блок-пости, мішки з піском, пам'ятники, що перетворилися на куби і паралелепіпеди.
Художник відмовився від простого репортажу і фіксування подій:
● використовував камеру, яка знімає в інфрачервоному спектрі і в чорно-білих тонах,● друкував фотографії на трансферному папері,● вже на акварельному папері робив підкладку з поталі,● саме на цю основу переносив зображення з трансферного паперу.
Це — унікальна авторська техніка Сергія.
Київ-Військовий - це серія художніх робіт Сергія Познанського, зроблена автором у травні-червні 2022 року. Кожна робота представлена в єдиному екземплярі.
Сергій Познанський: “Я не міг залишатися осторонь цих подій і вирішив сфотографувати знайомі всьому світу туристичні місця Києва через призму свого сприйняття. Узяв фотоапарат і пішов знімати”.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni