ВСІ ПОДІЇ

Bouquet Kyiv Stage 2022 - фестиваль в часи війни.

5-7 серпня - Київ.
Тема BKS 2022 у Києві – «Заради життя!»
Кожен з нас безумовно вірить у Перемогу України над ворогом.
Наша Перемога неодмінно настане і залежить вона від багатьох факторів: військової стратегії і підготовки, потужної зброї, злагодженої логістики, самовідданої роботи тилу, міжнародної військової та фінансової підтримки.

Але найголовнішим фактором Перемоги є незламність та сила духу Українців. А найпотужнішою нашою зброєю є Любов – до своєї країни, один до одного, до життя!
Заради життя наші мужні воїни ЗСУ боронять Україну, наражаючи своє життя на смертельну небезпеку. Заради життя кожен Українець сьогодні став Воїном, кожен на своєму фронті.

Заради життя і нашої незламної сили духу ми проводимо фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2022.
Фестиваль пройшов у більш стриманому форматі воєнного часу: на закритих майданчиках, але в улюбленій Софії, без чудової відкритої сцени і visual art, але з вишуканою музикою, українським кіно, виставками, бесідами.
Програма фестивалю включала в себе 10 концертів класичної/ джазової/ електронної музики, 3 виставки, 4 дискусії, 3 кінопокази.
І головне те, що Bouquet Kyiv Stage 2022 відбувся!
«ouquet Kyiv Stage 2022 – це був фестиваль-подяка нашим мужнім захисникам, це прояв сили духу киян, це наш крок до Перемоги!
4.5.0.

28 вересня - 1 жовтня - Оксфорд, Велика Британія

"Gratitude UA to UK"- це був головний меседж Bouquet Kyiv Stage в Оксфорді.
Для нас було дуже важливим познайомити британців зі світовим рівнем української культури, мовою мистецтва розкрити природу мужності, незламності та гуманності українців, і головне- висловити велику подяку Британії за підтримку України.
Оксфорд, як місто проведення фестивалю мав особливе значення. Оксфорд- це місце зародження та збереження загальнолюдських цінностей, які зараз виборює Україна для всього світу.
Судячи з відгуків та сприйняття подій інтелектуальною та вишуканою публікою, фестиваль пройшов з великим успіхом. Нам вдалося зберегти мульдисциплінарність програми. Вона традиційно включала і бесіди, і кінопокази, і виставки, і потужну музичну програму. Тож, композиція Букету залишилися незміненою.
Програма фестивалю включала в себе 8 концертів класичної музики, 1 музичний перформанс, 3 виставки, 2 дискусії, 2 кінопокази українського кіно.

Усі події фестивалів можна подивитися на нашомуyou-tube каналі.