АФІША АФІША АФІША АФІША АФІША АФІША АФІША А
ВСІ ПОДІЇ
Творчість Олександра Дубовика це складна, інколи навіть запальна суміш, в якій його пошуки в образно-символічному полі тісно пов'язані з його інтелектуально-теоретичною працею. В своїй творчості художник воєдино поєднав унікальну візуальну мову, знаково-символічну систему, та все це було б не таким гостро-влучним без текстів автора.
«Слова» Олександра Дубовика – це вже третя книга із однойменної серії, в якій живописні полотна автора сплітаються воєдино з його афоризмами, лімериками, маніфестами, поезією, ораторіями та навіть словником. Сама книга як об'єкт – це комплексний, ємкий та глибоко-осмислений твір художника. В «Словах» автор привідкриває завісу до своїх філософських поглядів на сучасний світ, та презентує свій іронічний погляд на шалених та заклопотаних всіх і кожного. Цього разу автор починає книгу не з присвяти, чи прологу, а із зізнання. «Я вор!» - заявляє він вже на перших сторінках книги, обеззброюючи нас на шляху дослідження книги та закохуючи з першої сторінки.
Презентація книги Олександра Дубовика "Слова" 2020 стане фінісажем виставки "Спогад про майбутнє" і пройде в форматі Бесід під Ясенем.
Виставка, що є проектом фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2020, триватиме до 20 вересня в «Хлібні».
Місце зустрічі: Сад, під Ясенем.
ВХІД ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська - 25 грн.