ГРАНТОВА ІСТОРІЯ | ЖОВТЕНЬ 2017

Музична антологія «Київський авангард 1960х…»

Видання Антології українського фортепіанного модерну «Київський авангард 1960-70х років: школа Бориса Лятошинського» у виконанні видатного піаніста та відомого музичного діяча Євгена Громова (сет з 4 альбомів – компакт -дисків) за підтримки Міністерства культури України, жовтень 2017 р.
Антологія «Київський аванґард 1960-х: школа Бориса Лятошинського» – це авторський проект-ініціатива піаніста Євгена Громова , що впродовж більш ніж 20 років працював над його втіленням. Нині музика цих композиторів лунає на музичних фестивалях Європи. Але, попри те, що їх творчість можна поставити поряд із всесвітньо відомими, в Україні більшість з них стали відомими широкому загалу зовсім нещодавно.
Отож, ініціюючи створення та видання антології ми сподівалися, перш за все, на розширення слухацької аудиторії. З цією ж метою планувалося безкоштовне розповсюдження видання серед музичних закладів України та закордонних інституцій – бібліотек і фонотек, фондів культури тощо.
Музична антологія «Київський авангард 60-х…» - це сет із 4 дисків з записами найважливіших творів для фортеп'яно, написаних київськими композиторами- учнями професора Бориса Лятошинського.
Дякуємо за підтримку Міністерство Культури України.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni