ГРАНТОВА ІСТОРІЯ | ЖОВТЕНЬ 2022

«Кампанія залучення фрагментів війни»

«Зміцнення громадської довіри» (UCBI III)

24 лютого 2022 року о 5 ранку росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну ударами з моря, повітря та наземними ударами. Росія щодня бомбить українські міста, вражаючи лікарні, школи, дитячі садки та інші цивільні об'єкти. Інформаційна війна і реальна війна поєднуються, і поки невідомо, яка частина буде відігравати провідну роль. Майже вся риторика в російських ЗМІ є антиукраїнською. Поки не видно закінчення війни, а останні дії Росії навіть вказують на посилення боротьби. Як наслідок, існує небезпека того, що увага міжнародної спільноти до війни згасне, що ускладнить Україні підтримання опору та забезпечення свого демократичного майбутнього. Окрім згасання уваги та моралі, щоб одночасно сприяти українській стійкості та надаватипідтримку українським ЗМІ та мистецтву, UCBI співпрацюватиме з ГО DOM
Master Klass, щоб залучити міжнародну аудиторію за допомогою інноваційного досвіду, який перетворює артефакти війни на мистецтво, щоб зібрати гроші для хороброго цивільного населення, яке наразі недостатньо забезпечене всім необхідним . ГО «ДОМ Майстер Клас» створює та розвиває інноваційні культурно-освітні продукти високого рівня, які просувають українські історіїгероїчного опору та стійкості до демократії у всьому світі.
Завдяки цій діяльності UCBI III підтримає створення Кампанії залучення фрагментів війни, яка збиратиме унікальні артефакти з усієї України. Ці артефакти надійдуть від захисників, акторів, політиків, музикантів, мешканців окупованих територій, видатних особистостей та людей, які мають неймовірні історії про стійкість і виживання, які потрібно поширювати по всьому світу. В цифровому онлайн-музеї будуть представлені сотні таких артефактів, які перетворилися на твори мистецтва, що будуть виставлені на аукціон для збору коштів для конкретних гуманітарних благодійних організацій.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni