Фестиваль «Ізраїль: шість чуттів Сходу- 2021»
30 листопада - 16 грудня
Он-лайн формат
Це другий онлайн-фестиваль присвячений Дню згадки про євреїв-біженців з арабських країн та Ірану, який організовують спільно ДОМ МК, Посольство Ізраїль в Україні - Ізраїль в Україні - Israel in Ukraine та Міністерство туризму Ізраїлю.
Шість онлайн подій занурять нас через творчість у ту частину ізраїльської культури, яка, на жаль, не потрапляє у фокус уваги в європейських країнах - культуру євреїв - сефардів, вихідців з арабських країн. Всі події у рамках фестивалю будуть об'єднані темою пізнання світу за допомогою основних відчуттів: зору, слуху, нюху, дотику і смаку.
У програмі:
Фестиваль відкриється документальним фільмом «Арабське кіно» про творчість, ностальгію та близькосхідну культуру.
На початку грудня спробуємо Смаковий мікс - кулінарний майстер-клас з ізраїльським шефом Eitan Doron.
Далі за планом відкрита та відверта розмова двох молодих письменниць, ізраїльської та української про те, що відділяє творчість від вуайєризму, чим відрізняється дослідження від відтворення стереотипів та про те як правильно писати про героїв та культуру, яка тобі чужа.
Не оминемо увагою також збірку коротких анімаційних фільмів, знятих студентами провідного мистецького вишу в Ізраїлі – Академії Бецалель.
І наступний івент після цього - онлайн-подорож сьогоднішнім Єрусалимом, у якій ми почуємо розповідь про місто, духовний зв'язок між релігіями, туристичні цікавинки - а також про містику, віру та культуру.
А на десерт - Хвилі та відлуння - музичний виступ, який розкаже історію, через звук.

Запрошуємо вас у цю незабутню онлайн-подорож!
Трансляції подій відбуватимуться на стрімінговій платформі 211 Floor.

Слідкуйте за оновленнями!