Друзі, ми дуже скучили за вами, за живою музикою, живим спілкуванням та за нашим звичним життям!

І щоб таких довгих пауз більше не було, ми запускаємо новий формат - Дом МК online /offline.

Це новий сезон культурних подій в улюблених місцях із новими учасниками у традиційному живому, чесно кажучи, нашому улюбленому форматі та on-line. Відтепер усі заплановані події ми будемо транслювати або записувати. Аби кожен із вас міг насолоджуватись ними у будь який час та з будь якого місця. АЛЕ ніхто не скасовує культурних подій НАЖИВО. Єдине, що може цьому завадити – це посилення карантинних заходів. Тому слідкуйте за нашими анонсами та звертайте увагу на формат проведення події.

Що готує для нас новий сезон:

- MK Classics – серія камерних концертів класичної музики. Особливість 10 ювілейного сезону - це співтворчість музикантів молодої та новітньої генерації у кожній програмі.
Арт-директор - Тетяна Калініченко. Після концертів чекаємо вас на традійній дискусії з музикантами.

- «Мистецтво... до і після Дюшана», лекційний курс. Це - своєрідні роздуми українського художника, реставратора, дизайнера, мислителя Олексія Белюсенка про зміну парадигми в мистецтві.
Модератор - журналіст Алла Ботанова.

- «Майстри розповідають» - зустрічі-розмови з українськими письменниками, філософами та архітекторами довкола їх творчості в сучасному культурному просторі.
Куратор і автор ідеї - Віка Федоріна, засновник і головний редактор видання Kyiv Daily.

Вже скоро розкажемо вам деталі. Слідкуйте. І до зустрічі on/off line!