АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
Дом Майстер Клас розпочинає новий виставковий проект "Art of fashion".
Мода – це мистецтво. І сьогодні це вже визнаний факт. Від Ренесансу до сучасності, від Коко Шанель і Пабло Пікассо до іменитих модельєрів та дизайнерів ми бачимо це успішне таїнство співтворчості. Впродовж віків естетика моди та мистецтва йдуть поруч.
Fashion віддзеркалює не тільки людську сутність, але й глобальні події людства. Згадайте старовинні етнічні мотиви, післявоєнний стиль мілітарі, жіночність м'яких форм 60-х, унісекс та лаконічність 2000 –х… Мода дарує можливість самовираження, самоідентифіації, по суті, мода віддзеркалює нас самих!

Модні покази все більше нагадують театралізоване дійство, міні-спектаклі зі своєю концепцією, персонажами, сюжетною лінією, музичним оформленням, глибоким змістом. Тож не дивно, що мода на моду, як мистецтво, творчість на перетині жанрів - є сучасним трендом, а подіуми в музеях вже нікого не дивують!

Дом Майстер Клас завжди цікавили проекти, що поєднують з першого погляду, непоєднуване – класичне та експериментальне, старовинне та новітнє, спадщину та сучасність.

Новий проект "Art of Fashion", що поєднує найсучасніші досягнення в технологіях, модні експерименти та етнічні надбання – став для нас справжнім відкриттям.
Сподіваємось, що "Art of Fashion" стане відкриттям і для вас також!