ВСІ ПОДІЇ
"Як Пінзель змінюється. Тут і зараз"
Лекція від мистецтвознавиці Діани Клочко.


Коли: 13 листопада
Час: 18.00
Місце проведення: Софія Київська. Зал Хлібня
Вартість квитків: 200 грн. Кількість місць обмежена.


Коли той, кого ми називаємо Іоан Георг Пінзель, у середині ХVIII століття почав працювати у Галичині, він був лише декоратором архітектурних проєктів свого кума Бернарда Меретина. Та ХХ століття фатально розірвало цей продуктивний і органічний зв`язок, а ХХІ-ше запропонувало подивитись на рештки творів видатного скульптора у інших художніх контекстах – світла, простору, кольору, міста, країни.
Ймовірно, невдовзі твори Пінзеля помандрують ще й на інші континенти, та поки він гостює у Києві, у Національному заповіднику Софія Київська.
Квитки на лекцію можна купити тут .
Відвідати подію можна за умови наявності:
- негативного результату тестування методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (не більш як за 72 години до здійснення заходу

- документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)

- довідки про одужання особи, чинність якої підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія)

Наявність масок обов'язкова.