МИНУЛІ ПРОЕКТИ

«Арт-форум» – міждисциплінарна мистецько-дискусійна платформа Дому МК

Про ідею. Ідея нового бачення культури, як рушія суспільних змін, у різний спосіб провокувала культурний центр Дім Майстер Клас до проведення фестивалів, марафонів, присвячених важливим історичним датам та постатям . Ініціатива великого кола прогресивних творчих людей: художників, музикантів, письменників, лекторів, небайдужих свідомих городян багатьох кращих представників громадськості та політикуму України, була підхоплена нами та «Арт-Форум» виокремився в окрему міждисциплінарну мистецько-дискусійну платформу, нову фестивальну форму.

Про мету. Нашою метою стало об'єднання небайдужих людей навколо спільного бачення майбутнього України. Важливою складовою Арт-Форумів був також збір коштів на нагальні потреби суспільства.

Історія. Щоразу Арт-Форум зосереджувався на конкретній проблематиці, яка ставала основою для мистецьких втілень українських культурних діячів.

2014 році перший Арт-Форум Громади Києва, що став відповіддю на виклики, які озвучила Революція Гідності в Україні. Головною метою проекту була консолідація суспільства, дискусія небайдужих киян навколо спільного бачення майбутнього рідного міста. Громади, яка в змозі самоорганізовуватися, впливати на ситуацію і кардинально міняти її.

2015 рік – «Пам'ятаю. Зима, що триває» , як відгомін річниці Революції Гідності, присвячений пам'яті трагічних подій Майдану.

2016 рік – «Дім, у якому ми живемо» , актуалізація питання Дому, персонального простору, кордону держави. Поняттю Дому для кожної окремої людини, спільної домівки , як міста, країни, планети, всесвіту.

Формат. Арт-Форум передбачав об'єднання виставкової, концертної, театральної, літературної й кіно програм з освітніми заходами й широким обговоренням культурних, громадських проблем.

Про програму та персоналії. За час існування Арт-форуму свої проекти представили більше 200 українських і зарубіжних діячів культури, політиків, бізнесменів і громадських діячів.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni