МИНУЛІ ПРОЕКТИ

Кінозустрічі з Романом Балаяном

"Що б ви хотіли, щоб вони сказали про вас? Я хотів би, щоб вони сказали: Рома Балаян був хорошим хлопцем. Я хотів би, щоб мої діти пишалися тим, що про мене добре думають. Не як про режисера, а як про людину, тому що є багато хороших режисерів ".

Про персоналізацію
Цей фестиваль був присвячений легендарному художнику і хорошому другу Дому Майстер Клас - Роману Балаяну. Його блискучі фільми стали класикою сучасного кіно. Романа Гургеновича називають учнем Сергія Параджанова. Його ще називають сучасним Чеховим. Балаян називає себе "більш-менш відомим кінорежисером".
Роман Балаян – кінорежисер, який завжди цікавився Людиною такою, якою вона є. У своїх фільмах -сповідях головний герой завжди був відлюдником, якого роздирають протиріччя і який не може знайти своє місце у навколишньому світі. "Райські птахи", "Самотній вовк", "Пустельник", "Польоти у сні та наяву", "Бережи мене, мій талісман", "Ніч світла ..." - це лише мала частина творчих пошуків Романа Балаяна. Український і радянський режисер, продюсер та сценарист співпрацював з багатьма відомими акторами та сценаристами. Зоряний калейдоскоп імен включає Олега Янковського, Олександра Абдулова, Олега Табакова, Людмилу Гурченко, Микиту Михалкова, Льва Дурова, Івана Миколайчука, Віктора Мережка, Рустама Ібрагімбекова, Павла Фінна та ін.
Про подію
Таким чином, створивши фестиваль під назвою «Зустрічі в кіно з Романом Балаяном», ми хотіли подякувати режисеру за чесність та іронію, невичерпний оптимізм та вірність покликанню режисера. Водночас фестиваль був присвячений 77 -й річниці від дня народження Романа Балаяна.*У партнерстві з Національною кіностудією імені Олександра Довженка.
Про Показ фільмів та бесіди програми
Глядачі мали унікальну можливість не тільки познайомитися з фільмами, обраними самим маестро, але й зазирнути за лаштунки творчого процесу та дізнатися подробиці кіновиробництва, а також ті незрозумілі сцени, які є у фільмі або поза ним під час спілкування та обговорення з маестро особисто.
"Знаєте, засинаючи, потрібно завжди пам'ятати, що завтра настане новий ранок" .

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni