АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Фестиваль Високого Мистецтва Bouquet Kyiv Stage

Bouquet Kyiv Stage Міжнародний мультидисциплінарний некомерційний та соціальноспрямований фестиваль високого мистецтва, започаткований у Києві 2018 році. Фестиваль - подарунок місту, що знайомить широку аудиторію зі зразками високого мистецтва. Мистецтва – як універсальної мови міжкультурного спілкування. Фестиваль ставить наголос на українському культурному контенті як частині світової культури, об`єднує мистецтво та новітні технології в єдиний культурний феномен сучасності.
Про символ. Символ фестивалю – Букет, сучасний мегасимвол, створений київським художником та мислителем Олександром Дубовиком. Букет ‒ це символ гармонії, цілісності, внутрішньої єдності і торжества людського духу .
Про локацію. Фестиваль проходить в знаковому для Києва та Україні місці - Софії Київській. Вхід на події фестивалю – безкоштовний.
Про програму. Музика – ядро Bouquet Kyiv Stage. Це найкращі зразки української та світової класичної, сучасної академічної, джазової, електронної та експериментальної музики. Візуальне Мистецтво – художні та фотовиставки, Кіно, Театр, Балет, Інтерактивні програми для дітей та людей літнього віку, Театралізовані Екскурсії, Дискусії з лідерами думок «Бесіди під ясенем» є обов’язковими складовими програми фестивалю.
Історія
● Bouquet Kyiv Stage 2018. Перший фестиваль пройшов з великим успіхом та гучним резонансом. Про це свідчать більш ніж 40 подій, понад 230 українських та закордонних учасників із 12 країн світу, 15 панельних дискусій з лідерами думок, 25 відеоінсталяцій та десятки тисяч захоплених глядачів!
● Bouquet Kyiv Stage 2019. Тема фестивалю: Звуки міста. Звуковий образ міста є одним із базових орієнтирів мешканця у просторі. Насолода життям тут і зараз неможлива без уважного вслухання у довкілля. І саме усвідомлену зустріч із ним подарував Другий фестиваль Bouquet Kyiv Stage, фокус-темою якого ми вибрали саме звуки міста.
● Bouquet Kyiv Stage 2019 показав надзвичайну прихильність української публіки та зростаючу популярність: понад 30 000 людей відвідало фестиваль, відбулося понад 76 подій. В фестивалі приймали участь понад 300 музикантів, з них - 14 світових хедлайнерів, 5 оркестрів. Під час фестивалю прозвучало понад 280 музичних творів. Відбулось 23 панельні дискусії з лідерами думок. Ми вдячні за підтримку більш ніж 40 партнерам та 600 публікаціям в СМІ , що висвітлювали події Bouquet Kyiv Stage 2019.
● Bouquet Kyiv Stage 2020. Життя триває! ― лейтмотив фестивалю, щo транслював наш оптимізм і надію, віру в себе й один одного; готовність та гідність прийняти нові виклики, як відповідь на світову пандемію Covid 19. Тема фестивалю : Місто майстрів. Цього разу ми сфокусувалися на індивідуальностях — тих майстрах, що творили колись і створюють сьогодні образ Києва та інших найкрасивіших міст світу. Найталановитіших, найвідданіших своїм ідеям та найнаполегливіших ми називаємо майстрами. На фестивалі було представлено творчість Михайла Булгакова, Марії Приймаченко, Бориса Лятошинского, Богодара Которовича, Вадима Храпачова , Олександра Дубовика, Романа Балаяна, Валентина Сильвестрова, Вікторії Польової, Мар'яни Кіяновської.
● Bouquet Kyiv Stage 2021. Тема фестивалю: «Ми – між минулим та майбутнім». Тема Майбутнього викликала найбільшу невизначеність і тривогу, особливо після пережитого драматичного 2020 року. Оскільки тепер складно опиратися на моделі минулого, тому що більшість з них вже не працює, а теперішнє є настільки мінливим і непередбачуваним, що не дає нам точок опори. Для себе ми склали формулу майбутнього: осмислення нашого минулого та усвідомлення теперішнього. Фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2021 – це написання картини майбутнього під назвою «Ми. Між минулим та майбутнім» - мовою мистецтва.
● Bouquet Kyiv Stage 2022 – фестиваль воєнного часу. Київ. Тема фестивалю : «Заради життя». Заради життя і нашої незламної сили духу ми, попри все, провели фестиваль Bouquet Kyiv Stage — як подяку всім нашим захисникам і захисницям. Це наш крок до Перемоги! Цього року фестиваль проходив у більш стриманому форматі воєнного часу . Три дні фестивалю об’єднали митців, чиї програми, сповнені індивідуальних відчуттів та рефлексій, народилися й зросли у ці воєнні місяці.Під час війни проведення фестивалю особливо важливе – заради укріплення нашої сили духу, віри в перемогу, заради життя зараз та після нашої перемоги. Оксфорд. Тема фестивалю: «Gratitude from UA to UK»Вперше в історії фестивалю він відбувся за межами України, у місті вільного духу та історії - Оксфорді, Велика Британія.Найголовніше- ми хотіли висловити ВДЯЧНІСТЬ від України британському народу за постійну та безцінну підтримку у війні. А також познайомити британську публіку з найкращими творами української музики, кіно та мистецтва . Мовою мистецтва розкрити британцям мужність, свободу, гідність, гуманізм і патріотизм українців.
● Bouquet Kyiv Stage 2023 Тема фестивалю: «Дорогу підкорює той, хто іде», що є внутрішнім відчуттям багатьох українців.Шостий фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2023 відбувся, і це головне! Це був вже другий фестиваль, який ми проводили під час великої війни в Україні та в умовах воєнного стану.Фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2023 пройшов під звуки повітряних тривог, але голос мистецтва був більш потужнішим, переконливим і життєствердним. І дуже важливо те, що попри болючий мистецький контент, у людей по завершенню фестивалю, залишилось відчуття єдності, піднесення, віра у переможну силу світла і життя. Фестиваль завершився, але у Софійському саду залишилось деревце калини, яке ми висадили у день відкриття у знак пам’яті про українських митців, які загинули на великій війні.Грузія, Тбілісі Тема фестивалю: "Ukraine + Sakartvelo. Side by side" Метою фестивалю стало об’єднання українців і картвелів. Проведення Bouquet Kyiv Stage у Тбілісі стало подякою свободолюбивій частині грузинського народу, яка називає себе картвели, воїнам -легіонерам, які готові віддати своє життя за свободу нашої країни. Перемога України у війні стане рушійною силою до змін в усьому світі, і в, першу чергу, Грузії!*Усі кошти, отримані від продажу квитків, організатори передали сім'ям загиблих героїв.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni