МИНУЛІ ПРОЕКТИ

Фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2022 Оксфорд

Фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, Оксфорд/ Велика Британія 2022Gratitude from UA to UK

Bouquet Kyiv Stage 2022 в Оксфорді. Фестиваль під час великої війни.
Великобританія одна з перших країн у світі чітко та безкомпромісно окреслила свою позицію у цій війні, і з перших днів надає неоціненну допомогу Україні.Оксфорд - місто вільної думки та вільного слова, місце зародження, декларування, встановлення та збереження демократичних і загальнолюдських цінностей протягом 800 років.
Тема фестивалю BKS 2022 в Оксфорді – Gratitude from UA to UK.
Цілі фестивалю:ПОДЯКА. Вираження подяки британському народу за його постійну та неоціненну підтримку України.УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА. Знайомство британської публіки з найкращими зразками української музики, кіно, візуального мистецтва.УКРАЇНЦІ. Мовою мистецтва розкриття природи мужності та волелюбності українців, їхньої гуманності та любові до своєї країни.БЛАГОДІЙНІСТЬ. Усі кошти з продажу квитків на фестивальні події будуть направлені на відновлення та гуманітарні потреби зруйнованих міст України.
Фестиваль, який відкрив перший сезон Ukrainian Culture Weeks 2022 пройшов з 28 вересня по 2 жовтня на численних майданчиках Оксфорду таких як Sheldonian Theatre, Christ Church Cathedral, Museum of Natural History та інших.
Мультидисциплінарний фестиваль складався з музичної, виставкової, кіно програми та public talks.
Серед учасників фестивалю були Orchestra of St John’s, Choir Apollo5, Chamber Choir Kyiv, український композитор Валентин Сильвестров, директор заповідника Софія Київська Неля Куковальська.
● Більше про фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2022, Оксфорд● Концерт Apollo 5 Сhoir● Концерт музики Валентина Сильвестрова Камерний хор "Київ"● Piano Marathon: Луньов/Польова/Шалигін Антоній Баришевський● Piano Marathon: Багателі Валентина Сильвестрова Олег Безбородько● Piano Marathon: Гайдн / Лятошинський /Станкович / Шуберт Євген Громов● Концерт Юрій Шевченко "Ми Є!" Богдана Півненко( скрипка) та Orchestra of St John's (диригент Джон Любок)● Концерт "Дотик Янгола" Богдана Півненко (скрипка)/Анна Хмара (фортепіано)● Public Talk з Нелєю Куковальською● Bouquet Kyiv Stage в Оксфорді

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni