АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Фестиваль "Bouquet Kyiv Stage 2023"

Фестиваль високого мистецтва, 17 - 20 серпня, Київ 2023Дорогу підкорює той, хто йде!

Дорогу підкорює той, хто іде!
Шостий фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 202317 - 20 серпня, Музей Софія Київська, Київ
Цу вже 18-й місяць нашого доленосного шляху до Перемоги. 18 місяців - це великий і драматичний відрізок шляху, сповнений втратами й болем, люттю та безкомпромісністю і водночас - єдністю й стійкістю, людяністю й взаємодопомогою, безумовною вірою у Перемогу. Але попереду – найвідповідальніша частина нашої дороги до Свободи і переломна сторінка новітньої історії.
Наш шлях до Перемоги – це не швидкісний спринт, а довгобіг - марафон, загальна площа якого 603 628 км². Марафонці добре знають, що останні кілометри найважчі. Стає сутужно, як фізично, так і морально, здається що ця дорога нескінченна, але саме віра у перемогу дає над-силу марафонцям подолати останню вирішальну дистанцію до фінішу.
Для нас, українців, наважливше на цьому етапі - не зійти з дистанціі, продовжувати свій шлях попри все, бути сильними, об’єднаними, впевненими у своїй місії звільнення сучасного цивілізованого світу від середньовічного варварства рашизму.На своєму культурному фронті ми намагаємось йти цим шляхом. Від початку повномасштабного вторгнення поряд з нами були митці, з якими ми пройшли пліч-о-пліч впродовж 18 місяців війни. Наші побратими культурного фронту - композитори, музиканти, актори, художники, кіномитці не сходили зі своєї дороги ні на мить і протягом цих жахливих 18 місяців втрат і смутку створили багато світлих й життєствердних проектів, таких необхідних Україні і світу.
Разом з митцями і глядачами зміцнювався наш дух й віра у Перемогу Світла і ми ставали свідками того, як культура набуває першорядного значення, на порядки більшого, ніж коли небудь раніше.
Саме тому, фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage - шостий від народження і другий проведений під час війни безсумнівно відбувся!
Більше про фестиваль можна дізнатися на сайті фестивалю.
Bouquet Kyiv Stage 2023 це: - букет митців - наших культурних побратимів,- букет мистецьких проектів, створених на нашому шляху до Перемоги, - єднання українців через мистецтво, спільне проживання досвіду війни, наповнення Вірою у переможну силу Світла над темрявою.
Сильні духом, об'єднані, не зупиняючись ні на мить, ми здолаємо свою дорогу до Свободи і Перемоги. Дорогу підкорює той, хто іде!
Більше про фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2023

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni