АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Bread of the warФотовиставка Ігоря Гайдая

Візуальна програма фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2023. Оновлена та розширена експозиція14 вересня - 24 вересня, Софія Київська, Хлібня

Фотовиставка Ігоря Гайдая "Bread of the war" буде ще раз представлена оновленою та ширшою експозицією в Софії Київській після завершення фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2023.
Дати роботи виставки - 14-24 вересня, з 10.00 до 17.30
Зал "Хлібня"

Ось що говорить про фотовиставку автор:
"Більше 20-ти років тому я напрацював серію фотографій, яка втілилась у проєкт “Космос українського хліба”.
В маленькому есе, що супроводжує цю серію, я написав, що саме я хотів передати. Проте багато хто пропонував експонувати ці фотографії в різних інших контекстах — від штучного голодомора радянських часів до історичної значимості українського хліборобства. Різні трактування образотворчих творів відмінних від авторської ідеї мають місце в мистецтві.
Під час війни, коли нацистська росія напала на Україну, я сам сприйняв свою серію інакше. Хліб, який я зобразив у серії “Космос українського хліба”, я відчув ще більш близьким, таким, що має зв’язок з нашим минулим та нашою ідентичністю. Нищення українського зерна, хліба — це частина денацифікації по-російськи. Вороги відчувають наш творчий архетип, який є недосяжним для них, тому вони прагнуть його знищити".

Творчий куратор - Наталія Заболотна
Партнер - Art Ukraine Gallery

Вартість вхідного квитка - 50 грн.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni