АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Протистояння

Серія камерних концертних програм за участі провідних українських музикантів

Національна культура завжди відігравала надважливу, якщо не першорядну, роль у часи визвольних антиімперіалістичних воєн. Жорстока загарбницька війна Росії проти України, гаряча фаза якої триває вже другий рік поспіль, не є виключенням.
Майже з самого початку широкомасштабного вторгнення окупантів на українську землю і запеклих боїв на фронтах, де українські воїни незмінно демонструють усьому світові дива непохитної мужності і незламного героїзму, мистецька спільнота столиці не стояла осторонь, активно долучаючись до культурного спротиву в боротьбі за власну культурну ідентичність, зокрема з засиллям імперських наративів країни-агресорки з їх шовіністичними сенсами.
Низка численних заходів — вернісажей художніх виставок, концертів, кінопоказів, що перемежовуються сиренами повітряної тривоги, часто в понівечених ворожим бомбардуванням локаціях, — характерна ознака драматичного сьогодення і повноправна складова героїчного протистояння України ворожій навалі.
Цієї весни команда Дому Майстер Клас у співпраці з Національним заповідником Софія Киїська і Національним будинком музики представить серію камерних концертних програм за участі провідних українських музикантів, яка триватиме протягом березня-червня 2023 року в галереї Хлібня Софії Київської. В рамках виважено-змістовних програм циклу лунатиме музика видатних західноєвропейських і українських композиторів XIX-XX століть.
Куратор циклу знаний піаніст і дослідник музики Євген Громов, який три останніх десятиліття наполегливо пропагує в Україні музику Ревуцького, Лятошинського, Грабовського, Годзяцького, Сильвестрова, Губи, Станковича, Соловкіна, Загорцева, Крутикова.., невтомно збирає, редагує, виконує і записує забуті шедеври українського музичного модернізму і аванґарду, повертаючи з-за кордону і приватних архівів розпорошені рукописи творів видатних вітчизняних майстрів, а також активно виступає з тематичними циклами лекцій-концертів, просвітницькими етерами на радіо та телебаченні.
ПРОТИСТОЯННЯ:
23 березняБАГАТЕЛІ / Євген Громов, ф-п.Твори Л. ван Бетховена, Б. Сметани, Ф. Ліста, А. Лядова, Б. Бартока, Я. Сібеліуса, В. Сильвестрова
13 квітняDuo SonoroТвори Ф. Шуберта, М. Равеля, В. Загорцева
4 травняВ. Сильвестров ТРІАДА СОНАТ / Євген Громов, ф-п.
25 травняNota Bene Chamber GroupТвори В. А. Моцарта, Є. Станковича
15 червня*Програма уточнюється
Автор роботи, використаної для іміджу – Олександр Дубовик.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni