АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Виставка "Вільне Місто"

Арт панно, яке створили 50 найвідоміших художників Грузії у лютому-березні 2023 року,як художній вираз підтримки України грузинськими митцями та їх щире захоплення героїчним українським народом

28 травня, у День Києва, ми відкриваємо масштабну художню виставку «Вільне Місто».
Вільне Місто - це арт панно, яке створили 50 найвідоміших художників Грузії впродовж семи тижнів у лютому-березні 2023 року.«Вільне Місто» - це художній вираз підтримки України грузинськими митцями та їх щире захоплення героїчним українським народом.Ми познайомилися з художниками, авторами робіт під час проведення Bouquet Kyiv Stage у Тбілісі, а у день нашого від’їзду додому завітали в галерею до грузинських митців. Це була незабутня зустріч!50 художніх шедеврів вітали нас з трьох величезних полотен, стіни галереї наче дихали потужною безумовною підтримкою України і щирою любов’ю до українського народу.Було багато сердечного спілкування, українського та грузинського співу. Саме тоді у грузинських художників виникла ідея подарувати арт панно Києву, привезти «Вільне Місто» у вільне місто Київ.
28 травня, у день Києва, картини, написані грузинськими художниками від самого серця, будуть представлені у самому серці української столиці - Софії Київській.
На відкритті виставки відбудеться концерт «Пробиваючись до Світла» у виконанні хору «Київ», прем’єра якого відбулася у Тбілісі на фестивалі Bouquet Kyiv Stage у квітні 2023 року.
Відкриття виставки відбудеться 28 травня о 15.00 open-air в Національному заповіднику «Софія Київська».
З 30 травня по 28 червня виставка буде експонуватися в Музеї «Золоті Ворота» (вул. Володимирська, 40а).
Щиро запрошуємо!

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni