АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Виставка «Око бурі» та презентація книг Давида Гроссмана

Спільний проект з Посольством Ізраїлю в Україні

Виставка «Око бурі» та презентація книг Давида Гроссмана

Спільний проект з Посольством Ізраїлю в Україні

Око бурі – це точка спокою всередині надпотужного вітру, що вбиває все на своєму шляху.
Оком бурі у вирі повномасштабної війни стала дитяча книжка. Вона йде із нами у бомбосховище, щоб бути прихистком і підтримкою. Вона супроводжує нас в евакуації, щоби бути теплою згадкою про дім, до якого ми одного дня повернемося.
«Око бурі» – це спільна виставка ізраїльських та українських ілюстраторів/-ок дитячих книг.
Більшість із ізраїльських учасників та учасниць – вихідці з України, випускники українських мистецьких вишів. Химерним чином, ще однією точкою перетину з українськими колегами став спільний досвід життя та роботи під час війни.
У часи бурь стає кристально ясно – усе має значення – спільне читання з батьками, перші прочитані сторінки, очікування наступної частини книги. У цьому ми знаходимо точку спокою та сили йти далі.

В рамках ХІ Книжкового Арсеналу відбудеться виставка українсько-ізраїльської книжкової ілюстрації "Око бурі".

Куратор - Надія Антонець.


Учасники: Генадій Аркуліс (Ізраїль), Оріт Бергман(Ізраїль), Євгенія Гайдамака(Україна), Ольга Дегтярьова(Україна), Драчковська Оксана(Україна), Раайя Карас (Ізраїль), Шира Корах (Ізраїль), Іван Кравець(Україна), Грася Олійко(Україна), Максим Паленко (Україна), Лілія Сога (Ізраїль), Омер Хофман (Ізраїль).


Також цього року вперше виходять українською мовою твори ізраїльської дитячої класики – дві книги з легендарної серії про Ітамара Давида Гроссмана : «Ітамар ходить по стінах» та «Ітамар зустрічає кролика», які будуть також будуть представлені в рамках ХІ Книжкового Арсеналу.

Оповіді про Ітамара – маленького хлопчика, що ходить по стінах, зустрічає кролика чи полює на сновидіння вже кілька десятиліть захоплюють уяву маленьких ізраїльтян та їхніх батьків. Книжки про Ітамара розраховані на дітей 3-5 років і дуже часто стають першими книжками, за якими вчаться читати ізраїльські діти у дитячих садочках та школі.

Про автора:
Давид Гроссман є одним з найвидатніших сучасних івритомовних письменників, живим класиком ізраїльської літератури. Він не є виключно дитячим письменником: насправді Гроссман, насамперед, відомий як серйозний «дорослий» прозаїк: він є автором восьми всесвітньо відомих романів і двох потужних журналістських публікацій, а також низки дитячих книжок, дитячої опери та п’єси.

Презентація книг відбудеться 23 червня об 11:00.
Локація: Лекторій.

Організовано за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні.
Партнер події - Дом Майстер Клас

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni