АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

ФотовиставкаКостянтина та Влади Ліберових

Візуальна програма фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2023в межах проекту «Культура vs війна»17 серпня - 10 вересня Софія Київська, Дім Митрополита

Виставка проходить в рамках фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 2023
17 серпня - 18 вересня 2023,
Софія Київська, Дім Митрополита
Виставка військових фотографів документалістів Костянтина і Влади Ліберових, яка створена в межах проекту «Культура vs війна» є болісною, правдивою та щоденною роботою з метою розповісти світу правду про боротьбу героїчного українського народу за свою свободу.
Костянтин та Влада Ліберови з перших днів повномасштабного вторгнення росії працюють на найгарячіших позиціях фронту, від їх світлин перехоплює подих, а свідомість до останнього відмовляються сприймати цю жорстоку надлюдську реальність війни.Емоційні і чесні фото авторів є важливим документальним свідченням злочинів рф проти українського народу.
«Різниця між українцями та росіянами фундаментальна – вона в цінностях, рівні життя. Ми реально зовсім різні, з різним курсом, уявленням майбутнього.»
«Якби у мене була можливість ніколи не зробити цих знімків - я би не роздумаючи погодилась. Якби мені сказали що мене ніколи не опублікує New York Times я б з радістю погодилась. Просто краще нічого б цього не було, ніяких медіа і ніякої війни.»«Якщо ти став документалістом, ти маєш все знімати, бо інакше навіть зі сторони ворога це може потім розглядатись, нібито цього ніколи не було.»Костянтин і Влада Ліберови

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni