МИНУЛІ ПРОЕКТИ

Міжнародний дитячий джазовий фестиваль «Окешкин джаз»

Про ідею. 2010 року Дім МК та Продюсерський центр «Jazz in Kiev» започаткували міжнародний дитячий джазовий фестиваль «Окешкин Джаз». Від початку свого існування він став ключовою подією для підтримки й розвитку дитячої виконавської майстерності, даючи молодим виконавцям 3-18 років можливість виступити перед великою аудиторією, попрацювати на сцені з професійними джазовими музикантами — учасниками стейдж-бенду й спеціальними гостями фестивалю, відчути себе в епіцентрі музичного життя столиці України.
Історія. За цей час відбулося 5 фестивалів, на сцені фестивалю виступило понад 400 юних музикантів. Для багатьох з них «Окешкин Джаз» став сходинкою на шляху до професійної музичної кар'єри та світового успіху!

Про персоналії. Незмінним арт-директором і ведучим фестивалю «ОКешкін ДЖАЗ» є відомий радіоведучий і продюсер Олексій Коган. Спеціальними гостями фестивалю у різні роки були такі видатні джазові музиканти – піаніст Міша Циганов (США), барабанщик Кшиштоф Завадські (Польща), вокалістка Ольга Пірагс (Латвія), а також київський Квартет Олексія Саранчина й відома українська співачка Jamala.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni