МИНУЛІ ПРОЕКТИ

Ландшафтний парк «Дитячий майданчик загадок»

Про проект. Культурний центр «Дом Майстер Клас» долучився до ствворення Дитячого ландшафтного парку на Пейзажній алеї, закладеного в листопаді 2009 р. разом з Благодійним фондом «Київська ландшафтна ініціатива», а також ініціатор Майданчика загадок, розробленого і втіленого київськими митцями.

Знаменита Пейзажна алея, розташована в історичній частині Києва — так званому Верхньому місті — стала символом боротьби киян проти незаконних забудовників. Завдяки зусиллям громадськості, в тому числі Дому МК, тут, замість висоток, у листопаді 2009 року було закладено Дитячий ландшафтний парк — сквер із симпатичними скульптурами тварин.

У 2010 році для маленьких киян стараннями Дому МК на Пейзажці з'явився Майданчик загадок,з дивовижними казковими персонажами. Майданчик перетворився в ігрову зону. А кожен з героїв є ілюстрацією до української казки, або загадки.

Скульптором проекту був Констянтин Скретуцький, а художницею, яка розмалювала стіну напроти дитячого майданчику персонажами скоромовок та загадок, була Олеся Кара -Коця.

Про мету. Ми прагнули нагадати та показати всім киянам те, що благоустрій нашого міста – справа наших рук. І розвиток «Пейзажки» та облагородження цього історичного району та інших районів міста – загальна справа громадян міста.

Про персоналії. Серед авторів проекту наші друзі: художниця Леся Кара-Коця, скульптор Костянтин Скретуцький та громадський діяч , ініціатор створення Ландшафтного парку Володимир Колінько.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni