АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

"Розумне та чуттєве"Цикл лекцій-концертів

Проект почався на фестивалі Bouquet Kyiv Stage 2023 , буде тривати впродовж року, та закінчиться на Bouquet Kyiv Stage 2024

Дом Майстер клас розпочав новий музичний сезон!
«Розумне та чуттєве» - це цикл лекцій-концертів, куратором якого є Олексій Шмурак - непересічний піаніст, композитор і невтомний музичний дослідник.
Цей проект почався на фестивалі Bouquet Kyiv Stage 2023 концертом «Невідомий український модернізм», буде тривати впродовж року, та закінчиться на Bouquet Kyiv Stage 2024. 
Існують стереотипи щодо української музики, певні кліше. Якщо дослідити причини, стане зрозуміла генеологія цих стандартів і манер; тим цікавіше знайти щось нове, незвичне, що виходить за рамки. Це може бути і невідома модерністська музика; і молоді талановиті музиканти, що кристалізуються в непростих умовах 2020х. 
В серії "Розумне і чуттєве" куратор і лектор Олексій Шмурак пропонує ряд концертів з лекціями-поясненнями: послухаємо ● нойз-ембіент● експериментальну електроніку, маловідомих широкому загалу, але унікальних українських поетів минулого● немейнстрімні шедеври української класичної музики ● пошуки сучасних молодих музикантів. 
Головне, що об'єднує серію — поєднання розумності і чуттєвості, пошуковості і чесності, відповідальності і поваги перед собою і слухачем.
П'ять циклів проекту:6 Жовтня - Концерт відкриття. Концерт-лекція «Мелодійний шум». Лектор - Олексій Шмурак, електроніка - Олексій ПодатьЯк поєднати мелодію та шум? Український електронний артист Олексій Подать (Слов'янськ/Київ) відповідає на це музикою, а куратор і лектор Олексій Шмурак — лекцією.
18 Січня. Третя зустрічКонцерт "Квартетні знахідки". Музика Шалигіна у виконанні NotaBeneКвартетні знахідки. Лекція Олексія Шмурака із творів двох українських модерністів — яскравого і "західноєвропейського" за мовою Бориса Яновського і дивакувато-експрессіоністського Павла Сениці
28 Березня. Четверта зустріч"Теорія всього" - авторська лекція і прем'єра твору Олексія Шмурака для фортепіано у виконанні Тимоша Мельника
Фотоальбоми подій:Концерт-лекція «Мелодійний шум». Квартетні знахідки. Лекція О.Шмурака / концерт струнного квартетуТеорія всього: лекція Олексія Шмурака / концерт Тиміша Мельника

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni