МИНУЛІ ПРОЕКТИ

Фестиваль «Батько та син» присвячений творчості Арсенія та Андрія Тарковських

У пошуку і бажанні визначити для себе життєві орієнтири, ми звернулися до творчості Арсенія та Андрія Тарковських, як путівника, оскільки вони завжди випереджали сучасність, що невблаганно змінюється. Так народився проект «Батько і син», присвячений творчості Арсенія та Андрія Тарковських. Це був перший масштабний проект Дому МК. Не випадково, що саме він став першим? визначивши, таким чином, вектор розвитку всього центру.

В рамках проекту відбулися:

2010, Україна● Ретроспектива 8 фільмів Андрія Тарковського.● Вечір поезії Арсенія Тарковського та вечір творчості Андрія Тарковського● «Жертвопринесення» і фотовиставка унікальних фотографій про те, як знімався фільм.● Інсталяція по фільму «Сталкер» - «Кімната Бажань».● концерт оркестру New Era Orchestra "На кожен звук є ехо на землі ..."
2011● виставка фотографій з особистого архіву Лейли Гаррет( асситента режисера)● концерт оркестру New Era Orchestra "На кожен звук є ехо на землі ..."
2012 Москва, Росія● Концерт NEO до ювілею з дня народження режисера Андрція Тарковського
2012 Париж, Фонтебло, Франція● Фотовиставка фотографій з особистого архіву Лейли Гаррет( асситента режисера)● Кульмінацією проекту по праву вважаються концерти камерного оркестру New Era Orchestra "На кожен звук є ехо на землі ...", що з великим успіхом пройшли в Парижі - місті, де жив останні роки Андрій Тарковський і в Фонтенбло.
2012 Київ, Україна● У співпраці з фестивалем «Молодість» відбувся показ фільму "Апокаліпсіс"● Інсталяція "Кімната бажань"● Концерт оркестру New Era Orchestra

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni