МИНУЛІ ПРОЕКТИ

Фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2023в Тбілісі

Фестиваль високого мистецтва, 18 - 20 квітня, Київ 2023Українці та картвелі – разом до Перемоги!

Українці та картвелі – разом до Перемоги!
Більше про фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2023 в Тбілісі.
Ми провели фестиваль українського мистецтва Bouquet Kyiv Stage у Тбілісі в ім’я об’єднання українців і грузин, людей Світла, які борються з імперським злом.
2023 рік -минуло більше року з моменту віроломного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.Ця війна зруйнувала життя кожного українця, всієї нашої країни та спричинила глобальні зміни у всьому світі.Світ розділений на біле і чорне, на світло і темряву.
З одного боку, цивілізований світ став свідком нечуваного у XXI столітті лютості та варварства, геноциду українського народу, злочинів проти людства та тотального порушення норм міжнародного права.
З іншого боку, всі люди демократичного світу об’єдналися проти рашиського зла і виступають на захист тих цінностей, які роками декларувалися з поважних трибун – свободи, цінності людського життя, права на самовизначення та незалежності. Сьогодні ці цінності знову набувають свого справжнього значення.Війна в Україні – це більше, ніж війна проти кровожерливих окупантів, це боротьба за демократичні та загальнолюдські цінності.Україна на передовій у цій битві бореться за ці цінності для всього світу і платить надзвичайно високу ціну за Перемогу Світла над імперським злом.Перемога України стане рушійною силою глобальних змін, у першу чергу Грузії.Грузія, яка пережила війну з російською федерацією, не з чуток знає, що таке окупація, рашиське звірство та геноцид.У 2008 році, коли зф розв'язала війну проти Грузії, ця маленька країна була сама протистояла імперському монстру; світ знову заплющив на це очі і продовжував жити своїм звичним життям.Життєві компроміси, прагнення залишатися в зоні комфорту, багаторічна безкарність за злочини росії призвели до війни на знищення у ХХІ столітті.Єдиний світ переможе рашизм, Світло переможе темряву! Мовою мистецтва Festival Bouquet Kyiv Stage прагнув: Висловити вдячність тим свідомим волелюбним грузинам, які називають себе картвелами. Незважаючи на проросійську позицію грузинського уряду, картвеляни підтримують Україну у війні проти рашистів. Багато добровольців з Грузії, які приєдналися до Інтернаціонального легіону, захищають Україну з першого дня повномасштабного вторгнення. Ці воїни готові пожертвувати найцінніше – своїм життям заради Перемоги України.●  Вшанувати грузинських воїнів, які загинули на війні в Україні, та підтримати їхні сім’ї через фестивальні благодійні акції.● Повернути до Тбілісі духу свободи, непереможності та впевненості в тому, що об’єднаний цивілізований світ готовий остаточно викорінити російське імперське зло.● Об'єднати наші народи через культурний обмін і спільне творчість.● Представити цінності та світового рівня українську та грузинську культуру, які десятиліттями стирала імперська росія зі світової культурної мапи.
Вся програма фестивалю Bouquet Kyiv Stage у Тбілісі - музика, виставкові проекти, театральні вистави, кінопокази, бесіди - представляли нашу реальність - війну в Україні, а також розкривали самобутність та багатство української культури. Були створені мистецькі проекти у співтворчості українських та грузинських митців.
Bouquet Kyiv Stage 2023 в Тбілісі в цифрах:
учасників з Грузії - 44
медіа публікацій - 40
українських учасників - 32
подій - 12

Події фестивалю:
Концерт “Ukraine + Sakartvelo. Side by side”Концерт «Пробиваючись до світла»Фільм "Воїни світу - Воїни Світла"Фотоальбом "Акція пам'яті Червона Калина"Фотоальбом Концерт “Ukraine + Sakartvelo. Side by side”Фотоальбом Виставковий проект «Воїни Світу – Воїни Світла»
Фотоальбом театральної вистави "У темряві"
КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni