МИНУЛІ ПРОЕКТИ

Театральні проекти Дому МК

Без театру культурне життя Дому Майстер Клас було б далеко неповним. Театр, як живе мистецтво, є синтезом літератури, живопису, музики,- по суті є його квінтесенцією. Значна кількість, знаковість та розмаїття театральних проектів є свідоцтвом нашої щирої любові до ТЕАТРУ. Варто заначити, що Дом Майстер Клас став відправною точкою для багатьох освітніх практик українських акторів і режисерів, Театральні студії, театральні постановки та театральні фестивалі та освітні проекти.
Фестиваль актуального українського театру – освітньо-театральний проект, як спроба поглянути на перспективу, визначити, куди прямує сучасний український театр, як його можна прив'язати до європейських, світових трендів. Визначити середовище та вектор руху. Програма Фестивалю була насиченою та строкатою: вистави, круглі столи, фотовиставка.
Театральна студія під керівництвом режисера Олександра КрижановськогоДитяча театральна студія режисерки Тамари Трунової
Прем 'єра спектаклю Нового драматичного театру на Печерську «Гессе. Притчи» за творами Германа Гессе в музичному супроводы камерного ансамблю Sed Contra.*Спектакль пройшов при піддтримці Швейцарського бюро співробітництва в Україні (Swiss Cooperation Office Ukraine).
Англомовний театр – унікальний спільний проект Дому МК і відомого українсько-американського режисера Олега Ліпцина.Основна мета проекту – створення театральноъ групи, що грає сучасні та класичні п'єси англомовної світової драматургії живою мовою оригіналу.Було представлено дві англомовні п ' єси – "Dogg's Hamlet", Томаса Ділана "Під сінню молочного лісу".
Освітній та театрально-постановочний проект МЕТАТЕАТР, що трансформувався в експериментальну магістерську програму «Культурологія І МЕТАТЕАТР» .*Фінансування Українського Культурного Фонду.
Музично- поетичний перформанс "ЯR "за збіркою Маріанни Кіяновської «Бабин Яр. Голосами». Задум цього проєкту належав американо-українському режисеру Олегу Ліпцину. Минуле, що назавжди змінило історію не тільки Києва, а й усього світу, зазвучало в нашій театральній програмі голосами історії Бабиного Яру.Перорманс був представлений на фестивалі високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 2020.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni