МИНУЛІ ПРОЕКТИ

Проект «Три століття британської музики»

Про ідею. Проект став одним з перших проектів культурного центру «Дім Майстер Клас». Розуміючи, що мова - це надважлива частина культури, і тільки всебічно вивчаючи культуру, знаючи та розуміючи менталітет народу, можна по справжньому опанувати мову, школа англійської мови «Оксфорд Клас», яка є частиною культурного центу, започаткувала цей музичний проект. Його ціллю стало знайомство з британською музичною спадщиною, що є великим культурним пластом та надбанням людства, але, на жаль, мало знайома українському слухачу та поціновувачу класичної музики.

Ідейним натхненником циклу концертів був британський професор, доктор філософських наук та випускник Оксфордського університету, співзасновник школи англійської мови «Оксфорд Клас» Френк Мак Говерн.

В рамках проекту відбулося більш ніж 10 концертів серії «Три століття британської музики». На цих концертах український слухач мав можливість познайомитися з творами класиків британської класичної школи, таких як Генрі Перселл, Уїльям Бойс, Едвард Елгар, Майкл Типпет та ін.

За час існування музичного циклу було створено камерний оркестр «Колегіум Київ» , диригент Пол Генрі. На сцені Дому Майстер Клас виступало багато знаних музикантів. Практично кожен концерт представляв настільки унікальні музичні твори, що був прем'єрою в Україні.

Серед найбільш знаменних подій, що стали справжнім неочікуваним дивом, варто відмітити :
Концерт «Знайомство з оркестром» Бріттена ,з відкритими репетиціями для дорослих та дітей - одним з найвеличніших прикладів освітньої музики, одним з класичних знайомств молоді з сутністю оркестру;

Перший в Україні променад –концерт Генрі Вуда. Точнісінько,як у британському Альберт Холі.
Прем'єра опери "Король Артур", Генрі Персела. Ноти для виконання були спеціально привезені з Британії . Традиційно розрахована на вузьке коло, цього разу музична драма зруйнувала стереотипи, бо звучала open-air в гармонійному поєднанні вокальних арій з театральним дійством, середньовічною хореографію і фехтуванням.

Концерт «Смарагдовий острів» творів ірландської класичної музики знову став відкриттям і музичним експериментом, оскільки на сам кінець слухачі мали змогу долучитися до виконавців, співаючи разом усім залом.

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni