МИНУЛІ ПРОЕКТИ

Виставка "Заручені з часом" Фешн колекція Федора Возіянова

Музичний перформанс вперше пройшов на фестивалі Bouquet Kyiv Stage 2021 у Києві. Заручені з часом» - це перформанс, що об'єднав показ колекції концептуального одягу дизайнера Федора Возіянова та музичний компонент від дуету Rulla Voita - артистів Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.
Спеціально для цієї події дует скрипальки Олександри Васильєвої та ударника Дмитра Ульянова Rulla Voita готує вишукану музичну програму. У ній вічні шедеври класики і сучасної музики вплетуться у просторову імпровізацію тут-і-зараз, символ вимірювання часу — метроном — перетвориться на музичний інструмент, а скрипка та різноманітні ударні — на жерців Храму Часу.
«Кожному з нас, ще при народженні час дає обіцянку, яку ми ніколи не забудемо і яка ніколи не буде виконана. З віком наши відносини з часом міняються, але дитяча віра у вічність і неможливість смерті не хоче залишати нас на протязі всього життя.Коллекція "Заручені з часом" це моя гарантовано невдала спроба зупинити час, бо навіть вмовити його, хоча б на декілька секунд йти у зворотному напрямку. Чи зменшує прогнозована невдалість спроби мою впевненість у її необхідності? На щастя, поки що ні».Федір Возіанов
Фешн-колекція «Заручені з часом» продовжила свою подорож у часі в форматі виставки в Національному заповіднику «Софія Київська» (зал «Хлібня») у 2022 році. На виставці ми, насправді, зустрілися з особливим відчуттям часу. можливістю відчути містерію, або, навіть, отримати нове прочитання нових себе. Виставка була продовженням фешн шоу на фестивалі "Bouquet Kyiv Stage -2021", а також з успіхом пройшла в Оксфорді, Велика Британія під час фестивалю "Bouquet Kyiv Stage -2022"

КОНТАКТИ ДОМУ МК

Адреса

ВУЛ. МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, 6

Телефон

067 546 79 52

E-mail

gro.ssalkretsam%40ofni