Публікації часів війни.

З перших днів загарбницької війни Росії з Україною «Дом Майстер Клас» приєднався до опору на культурному фронті, щодня наближаючи нашу перемогу!
Проект зібрав бесіди, лекції, дискусії та публікації майбутньої книги військового часу.

Розмова з психотерапевтом Олександром Фільцом
Психотерапевт Олександр Фільц про тривогу і невизначеність сьогоднішньої війни, інформацію як нову релігію, а також - про катарсис і перспективу створення нової філософії людства
Посилання

«Битва за Київ». Леонід Залізняк

Однією з важливих сторінок сучасної історії стане ґрунтовна праця про війну українського археолога та історика Леоніда Залізняка. Ці сторінки написані під враженням драматичних подій, які автор цих рядків спостерігав із обложеного російськими окупантами Києва в лютому, березні, квітні 2022 року.
Публікації майбутньої роботи Леоніда Залізняка «БИТВА ЗА КИЇВ» можна прочитати за посиланнями:

Частина перша: Критичний тиждень
Частина друга: Київ не зник, він ховається
Частина третя: «Русский мир» як різновид неонацизму або кого і чому треба денацифікувати
Частина четверта: Історичні витоки імперської агресії російських неонацистів.
Частина п'ята: Втеча орків з околиць Києва. Перемоги і поразки на Півдні.
Післямова.

Софі Оксанен про війну в Україні.
Вже кілька років пані Оксанен переконана, що тут, в Україні, твориться історія світу, а на наших подвір'ях вирішується доля Європи. Тепер, коли ця впевненість стала світовою тенденцією, ми попросили пані Оксанен поділитися своїми думками щодо війни в Україні. Посилання

«Війна та навколо: історії важких часів»
Літературна бесіда-дискусія відомих українських письменників з фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2021 – «Війна та навколо: історії важких часів».
Посилання

«Не відвертайся від майбутнього»
Розмова Євгена Уткіна з Федором Возіановим «Не відвертайся від майбутнього», яка була записана напередодні війни і зараз має особливий відгук у кожному з нас.
Посилання