Публікації під час війни.
З перших днів загарбницької війни росії з Україною, Дом Майстер Клас долучився до спротиву на культурному фронті, кожного дня наближаючи нашу перемогу!

Проект зібрав бесіди, лекції, дискусії та публікації майбутньої книги часів війни.


Бесіда з психотерапевтом Олександром ФІльц
Психотерапевт Олександр Фільц про тривогу й невизначеність сьогоднішньої війни, інформацію як нову релігію, а також — про катарсис і перспективу створення нової філософії людства.
Посилання

"Битва за Київ". Леонід Залізняк.
Однією з важливих сторінок в новітній історії стане грунтовна праця про війну українського археолога та історика Леоніда Залізняка.
Ці сторінки написано під враженням від драматичних подій, які автор цих рядків спостерігав з обложеного російськими окупантами Києва у лютому, березні, квітні 2022 р.
Публікації майбутньої праці Леоніда Залізняка "БИТВА ЗА КИЇВ" можна почитати за посиланнями:
Частина перша: Критичний тиждень
Частина друга: Київ не вимер, він зачаївся
Частина третя: «Русский мир» як різновид неонацизму або кого і завіщо слід денацифікувати
Частина четверта: Історичні витоки імперської агресивності російських неонацистів.
Частина п'ята: Втеча орків з околиць Києва. Перемоги і поразки на півдні.
Післямова

Софі Оксанен про війну в Україні.
Вже декілька років пані Оксанен була певна, що історія світу твориться тут в Україні, доля Європи вирішується на наших подвір'ях. Тепер, коли ця певність стала загальносвітовим трендом, ми попросили пані Оксанен поділитись із нами своїми думками про війну в Україні.
Посилання

"Війна і довкола:історії складних часів"
Літературна бесіда-дискусія відомих українських письменників з фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2021 - "Війна і довкола: історії складних часів".
Посилання

"Не відвертайтесь від майбутнього"
Бесіда Євгена Уткіна та Федора Возіянова "Не відвертайтесь від майбутнього", яка була записана напередодні війни і зараз по особливому відгукується в кожному з нас.
Посилання