ВСІ ПОДІЇ
Концерт 1685. Роман Рєпка (фортепіано)
Гендель/ Бах, Скарлатті

Коли: 18 грудня
Час: 19.00

Місце: Національний Заповідник Софія Київська
Зал Хлібня
Вартість квитка: 200 грн.
18 грудня в Національному заповіднику «Софія Київська» (зал «Хлібня) прозвучать твори Георга Фрідриха Генделя, Йогана Себастьяна Баха та Доменіко Скарлатті у виконанні піаніста Романа Рєпки.
Квитки можна придбати тут
1685 – щасливий рік, що подарував світові трьох геніїв європейської музики. Сусіди за епохою, кожен з них писав свою сторінку історії музики, але абсолютно різні за характером та темпераментом автори не могли не помічати один одного.
Концертна програма, що складається з мало виконуваних творів геніїв бароко, пропонує вслухатись в індивідуальну неповторність музичної мови кожного з трьох авторів та у невидимі діалоги, якими вони так чи інакше, навмисно чи ненавмисно спілкувались.
Програма:
Й. С. Бах. Сюїта до мінор (для лютні або клавіру)
Д. Скарлатті. Вибрані сонати
Г. Ф. Гендель. Вибрані мініатюри

Роман Рєпка - випускник Національної музичної Академії України імені П.І.Чайковського. Лауреат національного та дипломант міжнародного конкурсів. В різні роки співпрацював з камерними ансамблями «Київ», «Рикошет», «Luna Ensemble», а також з оркестром «New Era Orchestra» в якості соліста.
Останнім часом основу репертуару піаніста складають маловиконувані або забуті шедеври української та європейської музики. Р.Рєпка здійснив українські прем'єри творів К.Черні, С.Геллера, Х.Родріго, М.Наймана. В 2011році повернув на українську сцену шедевр української музики – концерт для фортепіано з оркестром Левка Ревуцького в першій авторській редакції, партитуру, яка багато десятиліть поспіль вважалась втраченою.

Дискографія: фортепіанні твори Мирослава Скорика (2002р.), вокально-камерні твори Валентина Сильвестрова (2012 та 2013рр.), «Місячний П'єро» А.Шенберга (2003р.).
Виконавську діяльність поєднує з викладацькою та просвітницькою.


Відвідати подію можна за умови наявності:
- негативного результату тестування методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (не більш як за 72 години до здійснення заходу
- документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, - - міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)
- довідки про одужання особи, чинність якої підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).


Наявність масок обов'язкова!